Garanti Emeklilik

Garanti Emeklilik

768 ŞİKAYET
417 TEŞEKKÜR
%78 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 100%
  • Cevaplama hızı: 4 dakika

08.11.2018 tarihinde BES poliçemi iptal etmek istedim. Beş iş günü içinde dönecekler denildi. Her gün arayıp kendimi hatırlatmama istinaden beşinci gün dönüş yapabildiler. Talep ettikleri evrakı hızlıca kendilerine ilettim ve ellerine ulaştığına dair teyit aldım. Şimdi …

2 g

Bireysel emekliliği yapana kadar, yaptıktan sonra maalesef çıkışınız yok. Eksik bilgilendirme ile kandırarak sözleşeme yapıyorlar sonra mecbur kalıyorsunuz. 3 yıldır mağdur kaldım çıkamıyorum paramı alamıyorum. Nereden girdim bireysel emekliliğe çok pişmanım.

2 g

Garanti Emeklilik şirketinde olan bireysel emeklilik hesabımı kapatmak istedim ve 13.11.2018 ve 14.11.2018 tarihinde 4440336 numaralı çağrı merkezini arayarak bu isteğimi kendilerine bildirdim. Bana ilgili birimden aranacağımı söylediler fakat iki gün geçmesine rağmen k…

3 g

Ömer'in Teşekkür Mesajı

Garanti emeklilikten Kaan bey tarafından arandım ve kesilen tutarın 20 iş gününde geri yatırılacağı söylendi. Geri dönüş ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
3 g

2015 Temmuz ayında annem ve kızım adına Garanti Bireysel Emeklilik yaptırmıştım, birçok bu konudaki mağduriyetlerimi şikayet ettim, ama sönüş olmadı, şimdi iki haftadır yeni bir şey daha çıkardılar.

3 g

Garanti Bankası hem yüzlerce kez aramama, hem yazmama hem de buradan şikayet yazmama rağmen inat ve ısrarla başka bir adamın tüm bilgilerini bana mail atıyor. Attıkları kişinin bilgileri: M** Ç** Eskicami Mah. Ormanyolu sok. ** sitesi no.:** Kumluca Antalya Bu kişiye ai…

4 g

Tolga'nın Teşekkür Mesajı

Bu konuyla ilgili karşılıklı bilgi verici konuşmalarımızdan dolayı teşekkürler.
4 g

01.11.2018 tarihinde Garanti Bankası'ndan çektiğim krediye istinaden Garanti Emeklilik'ten kredi hayat sigortası yapıldı. Yaptığım araştırmada 3'te 1 fiyatına Aegon Emeklilik'te yeniden kredi hayat sigortası ya…

4 g

Çisem'in Teşekkür Mesajı

Geri dönüşleri ve süreci çözüm odaklı yönetmelerinden dolayı teşekkür ediyorum.
4 g

Garanti Emeklilik Nedir, Ne Değildir?

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., ilk olarak 1992 yılında Garanti Bankası desteği ile kurulmuş, ardından da 2002 yılında bir emeklilik şirketine dönüşme izni alarak sigortacılık faaliyetlerine emeklilik çalışmalarını da eklemiştir. Ana hissedarı Garanti Bankası olan Garanti Emeklilik, 2007 yılında Avrupalı sigorta şirketi Achmea ile stratejik bir ortaklık gerçekleştirmiştir. Bu ortaklık sayesinde Avrupa'daki ürün çeşitliliği Türkiye'ye de taşınmış ve markanın ürün portföyü genişleme göstermiştir. Garanti Emeklilik'in an itibariyle 12 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır.

Garanti Emeklilik Hizmetleri

Garanti Emeklilik kurumsal ve bireysel olmak üzere iki ana kategoride emeklilik ve sigorta hizmetleri vermektedir. Garanti bireysel emeklilik hizmetleri kapsamında pek çok farklı emeklilik planları sunulmakla birlikte BES olarak adlandırılan Bireysel Emeklilik Sistemi yer almaktadır. Garanti Emeklilik BES projesi, her ay düzenli olarak gelirinizin bir kısmını yatırım olarak alan ve emeklilik döneminiz geldiğinde biriktirmiş olduğunuz bu miktarı size sunan bir sistem olarak bilinmektedir. Mesleğinize, gelir durumunuza ve çalışma koşullarınıza bakmaksızın, size uygun bir bütçelendirme planı çerçevesinde katılım sağlayabileceğiniz Garanti BES sistemi, aynı zamanda yüzde 25 devlet katkısından da faydalanmanıza yardımcı olur; bu sayede bireysel emeklilik kapsamında kenara koyacağınız her 100 TL, size 125 TL olarak dönüş sağlayacaktır. Bu sisteme dahil olmak için dilerseniz Garanti Emeklilik’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan bireysel emeklilik formlarından herhangi birini doldurabilir, dilerseniz Garanti Emeklilik çağrı merkezi ile iletişime geçerek müşteri temsilcilerinden doğrudan bilgi alabilirsiniz. Hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak için Garanti Bankası şubelerini de ziyaret etmeniz mümkün.
Garanti Emeklilik'in kurumsal hizmetleri arasında düşük yönetim giderleri avantajı sunan İşveren Grup Emeklilik Planı ve bireysel katılımcılara oranla daha cazip koşullara sahip olan Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı opsiyonları yer almaktadır. Bu sistemler, kurumlara diğer işverenler arasında fark yaratma imkanı sunarken aynı zamanda kurum içindeki personeli de motive etme konusunda katkı sağlar. Kurumlar için otomatik BES sistemi, çalışanlara otomatik katılım sağlayarak her bir personeli bireysel emeklilik planına dahil etmeyi amaçlar.

Garanti Emeklilik İletişim Bilgileri Hakkında

Garanti Emeklilik iletişim bilgilerine ulaşmak için şirketin resmi web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Site üzerinden çağrı merkezi numaralarına ulaşabileceğiniz gibi bireysel müşteri temsilciniz ile de iletişime geçebilir, sadece size özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Garanti Emeklilik müşteri hizmetleri üzerinden alabileceğiniz hizmetler arasında emeklilik hizmeti alma, bireysel emeklilik sistemindeki güncel durumunuzu öğrenme ve hayat sigortası yaptırma gibi farklı seçenekler yer alıyor. Garanti Emeklilik şikayet ve kullanıcı yorumları için ise Şikayetvar'ın bu özel sayfasını kullanabilirsiniz. Diğer kullanıcıların markaya dair bıraktıkları geri bildirimleri okuyabileceğiniz gibi kendiniz de şirket ile ilgili yaşamış olduğunuz deneyimleri buradan diğer üyelerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları