Ramazan sonuçtan hiç memnun değil
Daewoo Çamaşır Makinesinin Sesi Alt Kattan Duyuluyor, Ürün Ayıplı!

Ramazan
23 Mart 17:26
50


24 Kasım tarihinde Daewoo marka 10 kg çamaşır makinesi sipariş ettim. 26 Kasım tarihinde makine hasarlı olarak geldi. Getiren Hepsijet görevlisi, 'Bu ürün hasarlı, teslim almayın, birkaç gün içinde yenisini getiririz.' diyerek makineyi tekrar götürdü ve bir haftadır defalarca aramama, yazmama rağmen...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 582 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | C |
| Program Sayısı | 15 |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dk |