Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Alcatel 1S
Ürün Analizi
- Şikayetler
Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi
Verim-Performans
47/100
Ergonomi-Kullanışlılık
52/100
Yetkili Servis
43/100
Memnuniyet ve Tavsiye
46/100
Avantajları
- Kullanımı kolay
- Şık tasarım
Dezavantajları
- Yavaş, kasıyor
- Kamera özellikleri yetersiz
- Ses-mikrofon kalitesi sorunlu
- Harici tuşlar-soketler sorunlu
Çok Karşılaştırılanlar
Alcatel 1S
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3060 mAh |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 3 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Unisoc SC9863A |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1440 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |