Torch Mobil

Torch Mobil

1 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:
Şikayet Konuları

Torch marka telefonun telefonunu hiçbir servis kabul etmiyor, ürün kutusundaki numaraya ulaşmaya çalışıyorum bağlanmıyor, telesekretere bağlanıyor ya da arama düşüyor! Nasıl ne şekilde tamirini sağlayacağım! Ür…

28 Ocak GözdeGözde 471

Cihazı sadece 2 gün kullanabildik. Ekranı gitti servis yok kutu üzerlerine yazdığınız numara sahte sizi önce Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim, daha sonrada faturasız cihaz satmaktan malı şubeye!

19 Eylül 2017 MustafaMustafa 2.513

Torch 'dan Torch A2 aldık ve 1 haftada tuşları basmamaya ve kendiliğinden kapanmaya hemen şarjı bitmeye başladı. Aldığıma pişman oldum. Bu telefonu üreten firmayı kınıyorum. Paramız çöp oldu.

09 Ağustos 2017 MustafaMustafa 3.071

1 ay önce aldığımız Torch A2 cep telefonu arama geldiğinde kendi kendine kapanmaktadır. Ne garanti belgesindeki ne de internet sitelerinde yer alan hiçbir telefona cevap verilmiyor. İnfo ve merkez mail adreslerine mail atılmıştır, hiçbir dönüş alınamamıştır.

26 Kasım 2016 FatmaFatma 3.500

Torch Mobil'den Torch A2 aldık ve 1 haftada kendiliğinden kapanmaya başladı. Sonra kendiliğinden birilerini aramaya başladı ve aldığıma pişman oldum. Bu telefonu üreten firmayı kınıyorum. Yazıklar olsun. Paraları çöp oluyor insanların.

20 Eylül 2016 MustafaMustafa 2.757

Mayıs ayında Konya Tekin İletişim aracılığı ile aldığım Torch marka cep telefonunun 10 gün sonra ekranı kırıldı. Telefonu faturası ve garanti belgesi ile Tekin İletişime götürdüm. 2 ay Tekin İletişimde kalan ür…

13 Ağustos 2016 AsumanAsuman 2.602

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları