07 Nisan 2016

Tekzen 30 Saniyede Bozulan Skil Marka Çim Biçme Makinesi!

İnternet mağazası üzerinden misina çim biçme makinesi aldık. Üç gün sonra makineyi ilk defa çalıştırdık ve çimlere temas etmesinden 30 saniye sonra motorundan duman çıktı ve motoru bozuldu. Tekzen'i aradığımda garanti için servise götürmemi gerektiğini onlarla ilgili olmadığını söylediler. Fakat markanın Türkiye'de hiçbir servisi yok kendi sitesinde yazan numara kullanılmamakta Tekzen müşteri hizmetleri tarafından da herhangi bir yönlendirme yapılmamaktadır.

Tanju 308 Okunma

Cevaplar

  • Tanju10 Nisan 2016

    Firma benimle iletişime geçti. Biz sattık bizden çıktı. Gerisini kendi servisiyle halledeceksiniz dedi. Bu kadar yönlendirme yaptılar.

  • Tekzen Temsilcisi07 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 855560 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön