Samsung S24 Fe Şarj Sorunu Ve Şarj Aletlerinin Bozulması


Samsung Galaxy s24 fe model telefonumu bugün N11 üzerinden satın aldıktan sonra şarja taktığımda, ekranda “Şarj/USB bağlantı noktanızda nem veya yabancı madde algıladık. Şarj/USB bağlantı noktanızda toz veya kir gibi yabancı maddelerin olup olmadığını kontrol edin. Telefonunuzun zarar görmesini önle...

Yaklaşık 7 ay önce Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden satın aldığım Samsung S24 FE telefonumu şimdiye kadar sorunsuz ve memnuniyetle kullanıyordum. Ancak dün akşam cihazı şarja taktığımda “toz veya nem var” şeklinde bir uyarı aldım. Ben de nem varsa kurusun, toz varsa kendi kendine çıksın diye te...

Samsung Galaxy s24 fe model telefonumu 10.07.2025 tarihinde Diyarbakır’daki Media Markt mağazasından satın aldım. Cihazı aldıktan birkaç ay sonra, yaklaşık 2 aydır süper hızlı şarj almamaya başladı. Orijinal başka bir şarj aleti aldığımda bir süre sorunsuz çalıştı ancak kısa süre sonra tekrar süper ...
Mart 2025’te koyu gri renk Samsung s24 fe telefonumu satın aldım ve bugüne kadar yalnızca orijinal Samsung şarj aletleriyle kullandım. Ekim ayı başında cihazım “şarj girişinde nem tespit edildi” uyarısı vermeye başladı ve kısa süre içinde tamamen şarj almamaya döndü. Bunun üzerine 13 Ekim’de cihazı ...


Samsung s24 fe telefonumu kasım ayında aldım 3 ay olmasına rağmen tamamen şarjının dolması 1 saat 10 dakikayı buluyor. Ortalama ve şarjdayken özellikl...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4700 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 2400e |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 10 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |