Samsung S21 Ultra Bulanık Kamera Sorunu

Samsung S21 Ultra cihazımla çekim yaparken özellikle 1x'de çok bulanık çekiyor. Bunun bir yazılım mı yoksa donanım sorunu mu olduğunu kestiremiyorum. ...

Samsung S21 Ultra cihazımla çekim yaparken özellikle 1x'de çok bulanık çekiyor. Bunun bir yazılım mı yoksa donanım sorunu mu olduğunu kestiremiyorum. ...

Samsung Galaxy S21 Ultra cihazıma Samsung account kuramıyorum. Durumla ilgili çağrı merkezi ile defalarca iletişime geçtim ve kayıt oluşturdum. Kayıt ile ilgili bilgi almak istediğimde her nedense kaydı göremediklerini söylüyorlar ve en bastan kayıt oluşturuyorlar. En son 20.09.2023 tarihinde kayıt ...

Yurt dışından satın alıp Türkiye'de kendi pasaportumla kayıt ettirdiğim Samsung s21 Ultra telefonumu yurt dışında yurt dışındaki sim kartlarımla kullanamıyorum. Sim kart izin verilmiyor hatası alıyorum ve hatlar diğer telefonlarda çalışıyor. Passport kaydı yaptığım telefonda hata alıyorum.

S21 Ultra kullanıcısıyım. 1 aya yakındır galleri uygulamasında video oynatma sırasında ses ve görüntü donma sorunu yaşıyorum. Öne uı 5.1güncelleme sonrası bu sorunu yaşamaya başladım. Ses kaydedici uygulamasını denedim kayıt yine titreşimli. Galleri uygulamasını güncelledim ise yaramadı.
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.8 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 2100 |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 40 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 10 MP |