Samet sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Samet
28 Şubat 2024 22:21
1.165

Samsung güncelleme getirmiyor. Samsung A52 kullanıyorum, 27 Kasım'dan beri güncelleme bekliyorum. Güncel miyiz uygulamasında ilk olarak 13 Aralık, sonra 13 Ocak olarak gösteriyordu. Daha sonra 13 Aralık'tan 30 Ocak'a çekildi ancak hâlâ güncelleme yok. Samsung'dan şikayetçiyim. Neredeyse tüm telefonl...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4500 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 720G (SM7125) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |