Servis Sonrası Eksik Parçalı Ve Hasarlı Roborock Saros 10 İçin Yeni Ürün Talebi

09.02.2026 tarihinde Mardin Mardian AVM Vatan Bilgisayar mağazasından Roborock Saros 10 model robot süpürge satın aldım. Ürünü bir süre kullandıktan s...

09.02.2026 tarihinde Mardin Mardian AVM Vatan Bilgisayar mağazasından Roborock Saros 10 model robot süpürge satın aldım. Ürünü bir süre kullandıktan s...

2025 Kasım ayında Hepsiburada üzerinden Roborock Saros 10 robot süpürge satın aldım. Rutin bakım ve temizliğine özen gösterdim, evde sadece iki kişi olduğumuz ve yoğun da kullanmadığımız halde ürün çok kısa sürede süpürme özelliğinde “dahili hata, robotu sıfırlayın” uyarısı vermeye başladı. Kullanım...

Case 01252431 kapsamında, garanti süresi ve sigorta kapsamı içinde bulunan Roborock S10 (Saros 10 Siyah, SN: RAPVED50400240) cihazımla ilgili olarak tarafıma bugün 'ücretli parça değişimi onayı' talebi içeren bir SMS gönderildi. Bu durum tamamen haksızdır. Cihazım ilk servise gönderildiğinde çalışı...
| Boy | 79.8 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 353 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Zamanlama | |
| Ses Seviyesi | 64 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 22000 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 6400 mAh |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 220 dk |