Renault Megane Sıfır Araçta  Yağ Eksiltme Sorunu!

Cihat Cihat1 yıl önce

23. 12.2017 trafik çıkışlı sıfır megan 4 aldım 1.6 benzinli aracım 9 km geldiğinde yağ seviyesini tamamlayınız diye uyarı verdi sıfır olduğu halde servise götürdüm normal diye beni geçiştirdiler yağ ekleyelim dediler. Yağ seviyesini tamamlandı ve sonra araç 12 500 km de tekrar yağ seviyesini tamamlayınız uyarısını verdi ve araçta yağ çubuğunu çektiğimde minimum seviyesine inmiş yağ, ve ben sürekli yağ eksiltmesinden çok sıkıldım, sıfır araba nasıl yağ eksiltebilir? En kısa sürede gereğinin yapılmasını arz ederim. Renault Megane.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cihat 1 yıl önce

Renault Megane 4 3 aylık sıfır araç 2 gün önce servisten cıktı servisin dediğine göre sistemsel yazılım atmışlar (ama bana nedir ne değildir nasıldır diye bilgi verilmemiştir. ) ve servis benzinli arabalar sürekli yağ yakar yağ eksiltir diyorlar.! Böyle bir söylenti söz konusu olamaz hiçbir marka araçta sıfır araç yağ eksiltmez bunu herkes bilir ve 10 kişiden 9 u bu görüştedir. Söz konusu Renault olunca yapar deyip insanları geçiştiriyorlar serviste ve müşteri temsilcileri hala bu olaydan bir sonuş alamadım. Bu marka ve modeldeki araçtan hiç memnun değilim aksine soğudum bu araçtan hiç kimseye de tavsiye etmem.

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. Cihat Ö. Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler