Pepsi Kod Şikayetleri

(45 şikayet)
Pepsi

Facebook 101 Plus oyununda Pepsi şifresi kullanırken hatalı veya kapsam dışı kod uyarısı veriyor gidip başka Pepsi aldım aynı uyarıyı verdi.

21 Ekim
Pepsi

Pepsi kutu kola aldım açma halkasındaki kodu girdim Okey 101 Plus için ancak kodu kabul etmedi.

18 Ekim
Pepsi

Pepsi ile Depoyu Doldur kampanyasına katılmak istedim, aldığım her iki kapaktaki şifreleri girdiğimde kod hatalı iletisi çıkıyor.

23 Eylül
Pepsi

Pepsi kapaklarının altındaki kodu giriyorum, "mobil limitiniz dolmuştur" diye yazı çıkıyor, vermeyecekseniz oyalamayın insanları. 3 farklı kod aynı hata.

20 Eylül
Pepsi

Kodu girince mobil şifre kullanım limitinizi doldurdunuz çıkıyor, günlük belli bir limiti mi var? Bu ne zamana kadar devam eder?

06 Eylül
Pepsi

Pepsi Miles&Smiles kampanyası dahilinde elimde olan kapaktaki kodu yazmama rağmen hata alıyorum. Girdiğim Miles&Smiles numarası doğrudur.

24 Ağustos
Pepsi

Ben 01685200 bayi kodlu İstanbul Silivri Selimpaşa'da bakkal işletmekteyim, ismim Y**K**. Bizim buraya bakan Enkay Gıda ile sıkıntılarımız var. Elimde iade var, almıyor. Dolaplarını yenileyip sözleşme vadiyle e…

02 Ağustos
Pepsi

101 Plus Pepsi şifre hatası veriyor. Elimde 4 adet şifre var ama hep ya kod hatalı diyor daha önceden mobilden yüklerken mobil kullanım hakkınız doldu ibaresi çıktı sonra bilgisayardan yüklemek istedim bu sefer…

31 Temmuz
Pepsi

Okey Plus, 101 Okey, Çanak Okey gibi sanal oyunlarda, Pepsi kapaklarındaki kodla 25.000 çip kampanyasından faydalanamıyorum. Nedenini öğrenmek ve sorunun giderilmesini rica ediyorum... .

26 Temmuz
Pepsi

Pepsi'nin 101 Plus oyunu için çip kampanyası var. 3 tane kutu Pepsi aldım, kod girme sınırınız doldu diyor. Yüklemeyecek ise neden kampanya yapılıyor ve kandıyorsunuz?

25 Temmuz

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön