Mutlu sonuçtan çok memnun
Çözüldü
MSI Türkiye MSI GE73 Laptop Ekran Menteşesi Sorunu

Mutlu
26 Eylül 2023 13:02
12.640


| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 287 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 419 mm |
| Ağırlık | 2.89 kg |
| Kalınlık | 30 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 9 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk (HDD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 128 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2018 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |