Mustafa sonuçtan hiç memnun değil
Lenovo Victus Laptop Kapandı Açılmıyor!

Mustafa
31 Ocak 2025 09:25
469



Lenovo bilgisayarım wi-fi'ı çok az çekiyor. 500 Mbps hızında internet kullanmama rağmen, bilgisayarda hız 10 Mbps'ye düşüyor. Başka markalarda da denedim, sadece bilgisayar böyle bir problem yaşatıyor bana. Modeme çok yakın olmama rağmen asla hızlanma gibi bir durum söz konusu olmuyor.
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 229 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 328 mm |
| Ağırlık | 1.65 kg |
| Kalınlık | 17.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 14 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |