Visit
to read complaints and reviews, or file yours.
Koenic KMW 202353 DW
Çok Karşılaştırılanlar
Koenic KMW 202353 DW
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Hacim | 20 lt |
| Izgara | |
| Kontrol | Dijital |
| Derinlik | 323 mm |
| Genişlik | 446 mm |
| Yükseklik | 243 mm |
| Ürün Tipi | Solo |
| Zamanlayıcı | |
| Güç Kademesi | 9 |
| Mikrodalga Güç | 700 watt |