iGirls Tv

iGirls Tv

%74 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%19 TEŞEKKÜR ORANI
104 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

iGirls TV benden habersiz üyelik başlatıp, çok ihtiyacım olduğu sıkışık bir anda 24 TL kesip beni çok zor durumda bıraktı. Paramın iadesini talep ediyorum. Böyle bir uygulama 3. Dünya ülkelerinde yok. Resmen ka…

6 s

Vodafone on ödemeli hat kullanıcısıyım, bilgim dahilinde olmadan 3699 numaralı iGirls servisine abone olmuşum ve ben bunu fark edene kadar toplam 75 TL hesabımdan kesilmiştir. 3699'u aradığımda üye olduğumu fak…

13 Şubat

iGirls TV benden habersiz abone olunmuş ve kesinlikle ücret iadesini talep edilmesini, kesinlikle mağduriyetimin ve zararımın karşılanmasını istiyorum.

09 Şubat

İGirls TV izinsiz yapmış olduğu abonelik yüzünden kaç aydır fazla ödeme yapıyormuşum. Yapmış olduğum fazla ödemeleri geri iadesini istiyorum.

08 Şubat

Benim haberim olmadan iGirls TV'ye aboneliğim yapılmış. Bakiyemden ~27 ₺ kullanım ücreti kesildi. Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradığım zam…

08 Şubat

İGirls TV haberim olmadan üye yapılmışım; 19 kusur para kesintisi mesaj gelmiyor, hiç kullanmadığım bir uygulamadan nasıl olur da üyeliğim olur. Üyeliğimin iptalini ve ücretimin iadesini istiyorum.

02 Şubat

İGirls TV benden habersiz ayda 4.7 TL gibi bir para alıyormuş, şu anda onlar birikerek 121.99 TL olmuş ben bu parayı ödeyemem ve ben iGirls TV' nin ne olduğunu bile bilmiyorum.

02 Şubat

iGirls Tv'ye iznim olmadan abone olunmuş. 152 TL fatura geldi.

31 Ocak

iGirls Tv aboneliğim oluşturulmuş herhangi bir talepte bulunmadığım halde aboneliğimin iptalini istiyorum ve kesilen ücretlerin iadesini istiyorum.

29 Ocak

İGirls Tv her ay üyelik adı altında ücret alıyor. Üyeliğin iptal edilmesini ve paranın iade edilmesini istiyorum.

28 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön