Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Google Ads Logo

Google Ads

Google Ads Logo
Google Ads

Şikayetler

902 şikayet
Sonuçlarda ara...

Google Ads Destek Temsilcisinin Kaba Ve Yüksek Sesli Davranışı

50

19.08.2026 tarihinde saat 10:05 civarında İstanbul’dan 0505********96 numaralı hattımdan, Google Ads hakkında teknik bil...

İznim Olmadan Kredi Kartımdan 3500 TL Google Ads Çekimi Ve İade Talebi

20

02 Ağustos tarihinde Ziraat Bankası kredi kartımdan 3.500 TL tutarında, “Google Ads Duble / Google Ads” benzeri açıklama...

Google Ads Hesabından İzinsiz 19.997 TL Çekildi Ve Geri Ödeme Talebi

52

16.08.2026 tarihinde bana ait olmayan bir Google Ads hesabı üzerinden, bilgim ve iznim olmadan kredi kartımdan 19.997 TL...

Google Ads Yetkisiz Çekimleri Ve Kredi Kartı İadesi Talebi

41

Türkiye Finans kredi kartımdan “Google *ads8731043895 CC google.comie” uzantılı işlem açıklamasıyla, reklam vb. Herhangi...

Google Ads Üyeliği Olmadan Çekilen 750 TL İçin İade Talebi

30

4 Ağustos tarihinde saat 10:06’da banka hesabımdan Google Ads adına 750 TL tutarında bir çekim yapıldığını gördüm. Benim...

Google Ads Üzerinden Yetkisiz 5.000 TL Çekimi Ve İptali İçin Acil Talep

33

05.08.2026 tarihinde kredi kartımdan, hiçbir Google Ads hesabım olmamasına rağmen, bilgim ve iznim dışında 5.000 TL tuta...

Öne ÇıkanKonular

İzinsiz Google Ads Harcaması İade Talebi

83

30 Temmuz 22.20 sularında VakıfBank kredi kartımdan Google Ads adına 3.700 TL tutarında, rızam ve bilgim dışında bir har...

İzinsiz Google Ads Harcaması İçin 4.999 TL Derhal İade

35

24 Temmuz tarihinde Google Ads adına bilgim ve onayım olmadan 4.999 TL’lik bir işlem yapılmış, bu işlem 27 Temmuz günü İ...

Şüpheli Tıklamalar Ve Düşük Dönüşüm Nedeniyle Bütçe Kaybı

36

Google Ads üzerinden küçük bir taksi işletmesi olarak reklam veriyorum. Yaklaşık üç haftadır reklamlarımda ciddi şekilde...

Kredi Kartımızdan İzin Olmadan Yapılan 99.999 TL'lik Google Ads Ödemesi

28

Garanti Ofis Malz Paz ve Tic Ltd Şti ne ait Kuveyt Türk Sağlam Business kredi kartımızdan 13/07/2026 tarihinde Google*AD...

Ziraat Bankası Kartımdan Google Ads’e Yetkisiz Çekimler Ve İade İsteği

66

11.07.2026 tarihinde saat 20.20 civarında Ziraat Bankası’na ait kartımdan, Google Ads adı görünen firmaya benim hiçbir o...

Yüksek Tutarlı Yetkisiz Google Ads Çekimlerine İade Talebi

37

Daha önce hiçbir şekilde Google Ads hesabım olmamasına rağmen, 6 Temmuz 2026 tarihinde saat 18:35 civarında Garanti Bank...

İznim Olmadan Gerçekleşen 499 TL’lik Google Ads İşlemi Ve İade Talebi

431

5 Temmuz 2026 tarihinde, son dört hanesi 0308 olan Ziraat Bankası kartımdan sanal pos üzerinden 499 TL tutarında “Google...

Google Ads Üzerinden İzinsiz 7.900 TL Çekimi Ve Güvenlik İhlali

40

04.07.2026 tarihinde, adıma hiç açılmamış ve bana ait olmayan bir Google Ads hesabı üzerinden, İş Bankası’na ait ticari ...

İsim Görünmemesine Rağmen Yanlış Borçlandırma Ve Kayıt Bağlantısı Sorunu

18

Yaklaşık iki gündür Google arama sonuçlarında yer alan bir reklamın kayıt linki üzerinden işlem yaparken sorun yaşıyorum...

Sürekli Google Ads Spam Aramaları İçin Kalıcı Silme Talebi

22

Yıllardır farklı telefon numaralarından, 850’li hatlarla başlayan ve artık 0212 alan kodlu numaralar üzerinden defalarca...

Geç Gelen Duns Numarası Nedeniyle Google Ads Doğrulama Hakkı Süresi Doldu

39

Google Ads üzerinde kuruluş hesabı olarak açtığımız, müşteri numarası 649-831-4627 olan hesabımız için bizden duns numar...