Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Google

3.658Şikayet
1,8
Şikayet Yaz
Şikayetler
9.445 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
Google
1,8
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

Google Paramdan Kesiliyor İstediğim Bakiye Elinde Olmuyor

profile
3 gün önce
23

YDS Google Proxima Beta adı altında param çekiliyor paramın geri yatırılmasını istiyorum bir daha olmasın lütfen hiçbir yere de abone falan olmadım eğer böyle her zaman devam ederse gerekli mercilere başvuracağım tekrardan bildirilmesini isterim lütfen daha olmasın.

Google Paramdan Kesiliyor İstediğim Bakiye Elinde Olmuyor

Google İzinsiz Para Çekildi

profile
3 gün önce
85

Google ads adı altında İş Bankası kredi kartımdan 450 TL para çekildi hiçbir şekilde iznim ve bilgim olmadan ne hakla nasıl çekilebiliyor derhal paramın geri iadesini istiyorum. Derhal en kısa sürede geri dönüş ve para iadesi istiyorum. Yarın ilk iş yasal işlem başlatmak olacak.

Google Kartımdan Para Çekmekte

profile
3 gün önce
8

İznim olmadan kartımdan 2 TL ödeme çekildi. Bunun geri iadesini istiyorum. Ne için çekiliyor bu para, nasıl iade alacağız? Ben onay vermeden nasıl para çekiliyor? Haksız yere para çekiyorsunuz. Şimdiye kadar böyle bir uygulamayla hiç karşılaşmadım. Lütfen iadesini yapın.

Google Proxima Beta İzinsiz Para Çekimi

profile
3 gün önce
54

1 ay önce hesabımdan 400 liraya yakın bir para çekildi 6 işlemle 2-3 hafta önce buraya yazdım. Ulaşabileceğim her yere yazdım ama bir geri dönüş sağlamadınız. Kaç hafta geçti hala bekliyorum. Aksi takdirde yasal işlemlere başvuracağım

Google Ads Uzmanı Yardımcı Olmuyor

profile
3 gün önce
45

Google ads reklam oluşturdum eksik ya da bilmediğim konuyla alakalı Google müşteri hizmetlerini aradım p*** hanıma yönlendirdiler konuşma sonunda problemi çözdük reklamınız yayınlanacak dedi bir haftadan uzun süredir yayımlanmadı. Gmail'den mesaj atıyorum cevap vermiyor p*** hanım uzman sözde bize y...

Google İzinsiz Para Çekimi

profile
3 gün önce
17

Google Alvva inc bilgim dışında kartımdan 154.99 TL çekildi. Paramın iadesini talep ediyorum. Ulaşabileceğim bir numara da bulamıyorum. Üstelik bir hafta içerisinde iki kez çekti. Güya abonelik başlatmışım, neye abone olduğum bile belli değil. Bu nedir? Acilen çekilen miktarı geri yatırılmazsa mahk...

Google Hesaptan İznim Olmadan Bir Miktar Para Çekilmiş

profile
3 gün önce
100

18.09.2023 Tarihinde Google ads tarafından iznim ve bilgim olmadan kartımda 950 çekilmiş. Herhangi bir hizmet almadım, kartımın bilgilerini de vermedim. Çekilen para provizyondan kart hareketlerine geçince ise 450 TL ayrı ve 500 TL ayrı çekildiğini gördüm. Toplamda 950 TL hesabımdan çekilmiş bu ne s...

YDS Google California Hesabımdan Para Çekti

profile
3 gün önce
72

YDS Google California sebebini bilmediğim bir şekilde hesabımdan 120 TL para çekmiş. Herhangi bir bilgim yok. Telefonuma herhangi bir bildirim veya onay kodu da gelmedi. Bu ne tür bir saçmalık. Ya hesabımı kapatacağım ya da gereğinin yapılmasını önemle arz ediyorum.

YDS Google California Hesabımdan Para Çekti

Google Proxima Beta İznim Olmadan Hesabımdan Para Çekiyor

profile
4 gün önce
1

Google Proxima Beta başlığı altında hesabımdan iznim olmadığı halde 19.09.2023 tarihinde hesabımdan 665 TL para çekiliyor. Hemen paramın iade edilmesini istiyorum herhangi bir onay mesajı veya üyeliğe dair bilgi mesajı olmadan iznim dışında hesabımdan para kesintisi yaşadım. Bu durumun en kısa süred...

Google Proxima Beta İznim Olmadan Hesabımdan Para Çekiyor
Google Proxima Beta İznim Olmadan Hesabımdan Para Çekiyor
Google Proxima Beta İznim Olmadan Hesabımdan Para Çekiyor

Google Proxima Beta Uygulamasının Yetkisiz Para Kesmesi

profile
4 gün önce
10

İki kez 569.99 TL kestiler . Banka hesabımdan iznim dışında. Google proxima Beta mıdır nedir neyse paramı kesip duruyor ve aboneliğim falan gözükmüyor haberim olmadan paramı kesmişler. Eğer kesilen param ödenmediği sürece hukuki yollara başvuracağım. Cezasını Google proxima mi neyse paramı yatırmazl...

Google Fazla Alınan Para İadesi

profile
4 gün önce
64

Google Temporary Hold diye bir şey kredi kartımdan bilgim ve iznim olmadan 2 TL para çekildi. Asla bir üyelik veya izin verme durumum yok. Lütfen paramı iade edin. Bu durum tamamen iznimin rızamın dışında gerçekleşmiş olup hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Kullanmış olduğum kredi kartımı da sisteminiz...

Google Proxima'dan Habersiz Karttan Para Çekilmesi

profile
4 gün önce
18

Benim haberim olmadan kartımdan 88.99 TL para çekildi proxima diye bir şey PUBG ile bir alakası var mı bilmiyorum ama yani hayatımda ilk defa duydum. İlk başta abonelik zannettin yalnız baktığımda habersiz abonelik olmadığım halde param kesilmiş şikayetçiyim.

Google Proxima Beta Para Çekmiş

profile
4 gün önce
31

Google Proxima Beta haberim ve üyeliğim olmadan hesabımdan para çekmiş. Parayı iade etmenizi aksi takdirde yasal işlem başlatacağımı belirtmek istiyorum. Herhangi bir iletişim numarası da bulamadım. Arayıp iletişime geçemiyorum hiçbir yerden ulaşamadım. Lütfen geri dönüş yapılsın. Google Proxima Be...

Google Hesabımı Kurtaramıyorum

profile
4 gün önce
33

Google hesabımın iki aşamalı güvenlik doğrulaması açık olduğundan hesabıma giriş yapamıyorum. Cep telefon numaramı da değiştirdim, eski cihazda değişti, yani hiçbir şekilde hesabıma giriş yapacak bir şey bulamıyorum. Google'dan hesabımı kurtarmak için sizden yardım bekliyorum. Lütfen yardımcı olun,...

Google Çekilen Para Geri İade İstiyorum

profile
4 gün önce
40

Kartımdan 474.99 TL ve 1899.99 TL çekilmiş geri iade istiyorum habersiz çekilmiştir . Ben hiçbir işlem yapmadan şifresiz bir şekilde nasıl çekiliyor onu anlamadım. Lütfen geri iade istiyorum. Yani nasıl ve nereden kart numaramı vermeden çekiyorlar içinde 1 TL bile bırakmamışlar.

Google Hesabım Askıya Alındı

profile
4 gün önce
20

Google hesabım askıya alındı ödeme yap sonra itiraz et diyor ödemeyi yaptım ama herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Rica ediyorum. Lütfen bir an önce bu konuda bir çözüme kavuşturulması ya hesabı aktif hale getirin veya hesabı komple silin şu anda tam bir saçmalık söz konusu.

Google Hesabım Askıya Alındı

Google Para Çekilmiş Kartımdan

profile
4 gün önce
85

Bu Google ads nasıl bir şeydir ya benim kartımdan nasıl 4000 4000 8 bin çekebilirler anlamdım benim yapmadığım işlemi nasıl alıyorlar sabah sabah gözümü açtım iki tane mesaj 4000 4000 çekmişler hemen insanı dinden imandan çıkartacaklar.

Google Hesabımdan İzinsiz Para Çekme

profile
4 gün önce
76

Ziraat Banka hesabımdan iznim dışında para çekilmiş 14.9.2023 tarihinde Google Etalon Mutabakat tarafından 389.90 TL çekilen paramın derhal iade edilmesine yoksa yasal yollara başvuracağım. İznim dışında nasıl böyle bir şey gerçekleştirebilirsiniz iade için sadece 2 gününüz var.

Onaysız Para Çekimi YDS Google

profile
5 gün önce
181

15.09.2023 YDS Google code way adında onayım olmadan 122 TL tutarında para çekilmiştir. Bu konuda katiyen onayım bulunamadan nasıl ücret kesilir aklım almıyor. Hiçbir şekilde banka tarafından bilgi dahi gelmemiştir. Bu durumdan ciddi derecede şikayetçiyim. Ücretin iadesini talep ediyorum.

Marka Profili

Google bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Google henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads nedir?
Google Ads, işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads kullananların yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Google Ads iletişim numarası nedir?
Google Ads iletişim numarası 0850 390 20 60’tır.
Google ürünleri nelerdir?
En çok kullanılan Google ürünlerinden bazıları; Chrome, YouTube, Google Play, Google Haritalar, AdSense, Gmail, Hangouts, Drive, AdWords gibi ürünlerdir.
Google Gmail ile ilgili sorun yaşıyorum.
Google Gmail ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız https://support.google.com/ adresinden sorununuzla ilgili önerileri inceleyebilirsiniz. Bu konuda yorum ve şikayetlerinizi ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Google ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Google hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Google Hakkında Merak Edilenler

Google, çevrimiçi bilgi dağıtımı, internet araması, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar gerçekleştiren çok uluslu bir Amerikan firmasıdır. İnternet tabanlı hizmet ve ürünler gerçekleştiren Google, aynı zamanda bunlara ev sahipliği de yapmaktadır. Google ne zaman ve kim tarafından kuruldu soruları Google ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bazıları. Google’ın kuruluş serüveni 1996 yılında Kaliforniya’daki Stanford Üniversitesi’nde doktora öğrencileri olan Larry Page ve Sergey Brin’in araştırma projesi ile başlamıştır. Geleneksel arama motorlarının aksine Google, siteler arası ilişkilerin analizi konusunda çok daha elverişli iki sistem kuramı ortaya koyarak macerasına başlamıştır. Google şirketinin resmi olarak kurulduğu tarih ise 4 Eylül 1998’dir. Google, ilk olarak 19 Ağustos 2004 tarihinde halka tanıtılmıştır. Günümüzde Google, en çok kullanılan arama motorudur. Ayrıca Google tarafından sunulan ürün ve hizmetler de gerek iş amacıyla gerekse de kişisel gereksinimler doğrultusunda sıklıkla tercih edilmektedir. Google, karının büyük kısmını AdWords programı aracılığıyla reklamlardan elde etmektedir. Google ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, kullanıcıların Google, Google ürünleri ve hizmetleriyle ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızda yer alan Google yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Google Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Sayfamızda kullanıcıların Google ürün ve Google hizmetleri ile ilgili yaşamış olduğu deneyimler, yorumlar ve şikayetler yer almaktadır. Siz de Google ürünleri ile ilgili bu deneyimlere benzer deneyimler yaşıyor iseniz; Google şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için Google ürünlerinin ve hizmetlerinin neler olduğunu bilmenizde fayda var. Google ürünleri; Google Fotoğraflar, Google Arama, Google Haritalar, Google Çeviri, Google Chrome, Youtube, Youtube Music, Google Play Filmler, Chromecast gibi ürünlerdir. Bunların yanı sıra; konuşma ve mesajlaşma uygulamaları olarak da gruplandırılabilecek olan Gmail, Mesajlar, Google Duo, Hangouts Chat gibi uygulamalar da yine Google ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle iş yaşamında sıklıkla kullanılan Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Drive gibi ürünler ve Google Ads, AdSense, Analytics gibi uygulamalar da yine Google tarafından sunulmaktadır. Tüm bu Google ürün, hizmetleri ve daha fazlasıyla ilgili deneyim, yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda yayımlayabilirsiniz.

Google İletişim Kanalları Nelerdir?

Google hizmet ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak, kullanmakta olduğunuz Google hizmeti ile ilgili soru sormak ya da diğer konularda Google iletişim kanallarını kullanarak firmayla irtibata geçebilirsiniz. Google Play iletişim, Google Ads iletişim gibi farklı hizmetlerin iletişim kanalları farklılık gösterse de Google online iletişim kanalları ile genel olarak tüm Google ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabilir, soru sorabilirsiniz. Google iletişim kanalları arasında; spesifik bir ürünle ilgili online yardım alma, yardım formunu doldurma, destek telefon numaralarını arama gibi seçenekler yer almaktadır. Hizmet, ürün ya da diğer konularla ilgili Google şikayetlerinizi ise sayfamızda hem diğer tüketiciler hem de markayla paylaşabilirsiniz.