Toplam çözüm sayısı
..

Google

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.8

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 53.849

Google
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.8  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

3.591 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 29görüntüleme
 • 11 saat önce

Google Ads - Bilgim Dışında Abonelik Ve Borç Çıkartma

Google ödeme merkezinde abonelikler ve hizmetler kısmında 'Google Ads 333-717-8009' şeklinde bir abonelik görülüyor. Ve 242.22 USD borç çıkartılmış. Konuyla ilgili hiçbir bilgim yok - başvuruda bulunmadım. Google Ads hizmeti satın almadım. 350 USD üst eşik tanımlanmış ödeme için. Bu sorunu nasıl ç...

Google Ads - Bilgim Dışında Abonelik Ve Borç Çıkartma
Google Ads - Bilgim Dışında Abonelik Ve Borç Çıkartma
 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • -görüntüleme
 • 11 saat önce

Google 'de Olan Telekomat Yanıltmacası

Bu firmayı aramadığımız halde. Yönlendirme yapılmış. Kendileri bu sistemi milleti yanıltmak için kurmuşlar. Bilinmeyen numaraları arıyorsun Google bunlara yönlendiriyor. Bunlar artık 1 dakika için 60 TL 100 TL kafalarına göre yazıyorlar.

profile
 • 1görüntüleme
 • 13 saat önce

Google Tarafından Bilgim Dışında Para Alma

Bilgim dışında kredi kartı hesabım dan yakın tarih ve saatte 400 TL kadar para çekildi. Şikayetçiyim. Hesabıma baktım gerçekten de para yok. Kartım zaten borç ile dolu asgarisini ödemiştim hepsini almışlar içinden Yazık yav milleti yanıltmayın. Google bilmem ne firmasından 30 dolarlık alışveriş diyo...

Google Tarafından Bilgim Dışında Para Alma
profile
 • -görüntüleme
 • 15 saat önce

Google Hesabım Haksız Yere Kapatıldı Ve Asla Ulaşamıyorum

Google hesabım durduk yere kapandı her türlü yolu denedim aylardır da deniyorum hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Destek talebi yolladım cevap gelmiyor 1 kez geldi oda saçma sapan alakasızdı. Her yerden mail attık yine yok. Böylesine büyük bir şirketten böyle bir sorun beklemezdim açıkçası. 

profile
 • -görüntüleme
 • 16 saat önce

Google Dükkanımın Adresi Navigasyonda Farklı Çıkıyor!

Google dükkanım için konum yanlış yönlendirme yapmasın, belli bir karşılığında insanları doğru konumu gitsin diye 490 lira karşılığında konumumu 6 yıl boyunca aktif hale getirdi ama konum yine farklı yere insanları yönlendiriyor. Ne güzel hizmet vallahi!

profile
 • -görüntüleme
 • 21 saat önce

Google Para İadesi Talep Ediyorum

Yapı Kredi hesabımdan Google quvideo hk yerinden 119,99 TL para çekilmiş bilgim dahili olmadan yapmadığım halde para iadesi istiyorum. Mağdur olmak istemiyorum lütfen geri dönüş yapın ve para iadesi yapın. İki kez aynı durumu yaşadım öncekini alamadım bu sefer de aynı duruma düştüm.

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Silinen Fotoğrafları Geri Alma

Google fotoğraflardan çöp kutusunun daki fotoğrafları silmişim bunları nasıl geri alırım gerçekten bu fotoğraflar çok önemli daha 1-2 saat önce silindi lütfen bana yardım edin. Size minnettarım bana lütfen yardımcı olun sayın yetkililer geri almak istiyorum

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Promix Para Çekiyor

YDS proxima Beta 09042021 tarihinde Hesabımdan para çekilmiştir. Bana sormadan onay mesajı almadan benim onayım olmadan nasıl böyle hesabımdan para çekebiliyor. Bu sorumsuzluk kabul edilemez, en kısa zamanda iletişime geçilip paramın iadesini istiyorum.

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Uygulama İçin Yardım

Google fit telefonumda açılmıyor bir uygulama için Google fit indirmem gerekiyor. İndiriyorum ama acarken beni atıyor uygulamaya giriş yapamıyorum. Uygulama genel olarak Huawei telefonlarında mı çalışmıyor yoksa başka nedenden dolayı mı açılmıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz.

profile
 • 89görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Authenticator Hesabına Erişemiyorum

Google Authenticator sorunu. Asıl cihazımı kaybettiğim için Authenticator a bağlanamıyorum tüm Gmail'im açık her şey açık Authenticator a giremediğim için bir çok sosyal medya hesabıma bağlanamıyorum. Acil yardımınıza ihtiyacım var. Bilgisi olan yorumda atarsa sevinirim

 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Proxima Tarafından Hesabımdan Para Çekilmiş

Google proxima tarafından Hesabımdan benden izinsiz para çekilmiş çekilen para 260 TL değerinde ücretimin geri iadesini istiyorum. Yani anlayamıyorum. Nasıl hesabımdan izinsiz para çekebilirler aklım el vermiyor yardımcı olabilecek var mı sonuna kadar her şeyin arkasındayım gerekirse dava bile açarı...

profile
 • 1görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Google Play Habersiz/yetkisiz Para Çekimi

10 Nisan tarihinde Google Play hesabımdan saçma sapan 2 oyuna haftalık abonelik başlatılmış ve 1329.99 TL olmak üzere 2 kere k. Kartımdan toplamda 2659.98 TL çekilmiştir. K. Kartını hemen iptal edip. Bankaya ödeme itirazı oluşturup, Google yetkisiz işlem bölümüne hemen form doldurdum lakin 4 gündür ...

Google Google Play Habersiz/yetkisiz Para Çekimi
Google Google Play Habersiz/yetkisiz Para Çekimi
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Chrome İPhone 12 Kazanma Yalanı

Google Chrome'dan iPhone 12 kazandınız adı altında Chrome'un yapmış olduğu bir yarışma mı diyeyim anket mi diyeyim yoksa yanıltma mı diyeyim adına ne derseniz. İlgili linke tıkladığımda yurt dışı bir numara aranıyor. Google Chrome olduğu için güvenli bir şey olduğunu sanmıştım ama kesinlikle Chrome'...

Google Chrome İPhone 12 Kazanma Yalanı
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Google Onayım Olmadan Param Tahsil Edilmiştir

17.03.2021 tarihinde Google proxima Beta tarafından bilgim ve onayım olmadan hesabımdan 67.99 TL tutar tahsil edilmiştir. Bu tutarı en kısa zamanda iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde hakkınızda dava açacağım. Lütfen en kısa sürede bana geri dönüş yapın.

Google Onayım Olmadan Param Tahsil Edilmiştir
profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Google İzinsiz Şahsi Resmimi Kullanma

Google adımı ve soyadımı yazdığımda kullandığım bir uygulamadaki profil resmim karşıma çıkıyor bu da beni çok rahatsız etti. Kullanıcı adımı değiştirdim, profili kaldırdım fakat aynı sonuç eğer resmi kaldırmasanız yasal yollarla çözüm aramaya başlayacağım lütfen kaldırdınız.

Google İzinsiz Şahsi Resmimi Kullanma
profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Google Bilgim Olmadan Hesabımdan Para Çekilmiş

Google prox denilen siteden Hesabımdan bilgim olmadan 67.99 TL para çekilmiş böyle bir saçmalık olabilir mi ne amaçla böyle bir tutar hesabımdan kesilebiliyor bunu kabul etmiyorum. Dönüş sağlanmazsa gerekli farklı yerlere de bu konuda şikayette bulunacağım.

Google Bilgim Olmadan Hesabımdan Para Çekilmiş
Google Bilgim Olmadan Hesabımdan Para Çekilmiş
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Google
ile
Google Play
Google
ile
Apple Store

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Googlebugüne kadar marka profili oluşturmadı.  
Google henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Google

Google Hakkında Merak Edilenler

Google, çevrimiçi bilgi dağıtımı, internet araması, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar gerçekleştiren çok uluslu bir Amerikan firmasıdır. İnternet tabanlı hizmet ve ürünler gerçekleştiren Google, aynı zamanda bunlara ev sahipliği de yapmaktadır. Google ne zaman ve kim tarafından kuruldu soruları Google ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bazıları. Google’ın kuruluş serüveni 1996 yılında Kaliforniya’daki Stanford Üniversitesi’nde doktora öğrencileri olan Larry Page ve Sergey Brin’in araştırma projesi ile başlamıştır. Geleneksel arama motorlarının aksine Google, siteler arası ilişkilerin analizi konusunda çok daha elverişli iki sistem kuramı ortaya koyarak macerasına başlamıştır. Google şirketinin resmi olarak kurulduğu tarih ise 4 Eylül 1998’dir. Google, ilk olarak 19 Ağustos 2004 tarihinde halka tanıtılmıştır. Günümüzde Google, en çok kullanılan arama motorudur. Ayrıca Google tarafından sunulan ürün ve hizmetler de gerek iş amacıyla gerekse de kişisel gereksinimler doğrultusunda sıklıkla tercih edilmektedir. Google, karının büyük kısmını AdWords programı aracılığıyla reklamlardan elde etmektedir. Google ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, kullanıcıların Google, Google ürünleri ve hizmetleriyle ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızda yer alan Google yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Google Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Sayfamızda kullanıcıların Google ürün ve Google hizmetleri ile ilgili yaşamış olduğu deneyimler, yorumlar ve şikayetler yer almaktadır. Siz de Google ürünleri ile ilgili bu deneyimlere benzer deneyimler yaşıyor iseniz; Google şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için Google ürünlerinin ve hizmetlerinin neler olduğunu bilmenizde fayda var. Google ürünleri; Google Fotoğraflar, Google Arama, Google Haritalar, Google Çeviri, Google Chrome, Youtube, Youtube Music, Google Play Filmler, Chromecast gibi ürünlerdir. Bunların yanı sıra; konuşma ve mesajlaşma uygulamaları olarak da gruplandırılabilecek olan Gmail, Mesajlar, Google Duo, Hangouts Chat gibi uygulamalar da yine Google ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle iş yaşamında sıklıkla kullanılan Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Drive gibi ürünler ve Google Ads, AdSense, Analytics gibi uygulamalar da yine Google tarafından sunulmaktadır. Tüm bu Google ürün, hizmetleri ve daha fazlasıyla ilgili deneyim, yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda yayımlayabilirsiniz.

Google İletişim Kanalları Nelerdir?

Google hizmet ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak, kullanmakta olduğunuz Google hizmeti ile ilgili soru sormak ya da diğer konularda Google iletişim kanallarını kullanarak firmayla irtibata geçebilirsiniz. Google Play iletişim, Google Ads iletişim gibi farklı hizmetlerin iletişim kanalları farklılık gösterse de Google online iletişim kanalları ile genel olarak tüm Google ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabilir, soru sorabilirsiniz. Google iletişim kanalları arasında; spesifik bir ürünle ilgili online yardım alma, yardım formunu doldurma, destek telefon numaralarını arama gibi seçenekler yer almaktadır. Hizmet, ürün ya da diğer konularla ilgili Google şikayetlerinizi ise sayfamızda hem diğer tüketiciler hem de markayla paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads nedir?

Google Ads, işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads kullananların yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Google Ads iletişim numarası nedir?

Google Ads iletişim numarası 0850 390 20 60’tır.

Google ürünleri nelerdir?

En çok kullanılan Google ürünlerinden bazıları; Chrome, YouTube, Google Play, Google Haritalar, AdSense, Gmail, Hangouts, Drive, AdWords gibi ürünlerdir.

Google Gmail ile ilgili sorun yaşıyorum.

Google Gmail ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız https://support.google.com/ adresinden sorununuzla ilgili önerileri inceleyebilirsiniz. Bu konuda yorum ve şikayetlerinizi ise buraya tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.

Google ile ilgili daha farklı bir sorum var.

Google hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.