Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Gelecek Varlık YönetimŞikayetvar üye markasıdır

39100
(212 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
486 Şikayet (Son 1 yıl)
Gelecek Varlık YönetimŞikayetvar üye markasıdır
39100
(212 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Gelecek Varlık Yönetim Yüzünden Findeks Puanım Hesaplanmıyor

Aydın
22 Temmuz 10:48
33

Gelecek Varlık Yönetim Yakayı Kurtaramamak

Malum
18 Temmuz 14:49
429
1

Gelecek Varlık Yönetim Telefonları Yüzüme Kapatıyor

Yavuz
18 Temmuz 10:53
357

Gelecek Varlık Yönetim Borç Hala Gözüküyor!

Mehmet
14 Temmuz 01:55
417
Gelecek Varlık Yönetim Borç Hala Gözüküyor!
1

Gelecek Varlık İki Katı Para Talep Etme

Hasan
13 Temmuz 11:52
269

Gelecek Varlık Şirketi Yardımcı Olmuyor Yüksek Faiz İşletiyor

Engin
12 Temmuz 01:37
278

Gelecek Varlık Yönetim Şirketi Ucuza Aldığı Krediyi Pahalıya Almaya Çalışması

Sait
11 Temmuz 12:14
349
1
Abdulkadir
11 Temmuz 11:20
1.179
Abdulkadir Şikayetini Yayından Kaldırdı

Gelecek Varlık'tan Haksız Borç Artışı Ve Yanıltıcı Hesaplama

Aslan
10 Temmuz 09:27
560

Gelecek Varlık Borç Yoktur Yazısı Şikayeti

Sibel
09 Temmuz 18:03
215

Gelecek Varlık Yönetim Borç Ödendi, Hesap Blokesi Kaldırılmadı

Osman
07 Temmuz 03:18
1.031
1

Gelecek Varlık Şirketi'nin İlgisiz Ve Çözüm Odaklı Olmayan Yaklaşımı

İrfan
06 Temmuz 04:00
845

Gelecek Varlık Yönetim Ödenen Borç Hakkında

Burak
01 Temmuz 22:35
1.227
1

Gelecek Varlık Yönetim Şikayet İşlemi Borçlarımı Ödememe Rağmen

Cevdet
29 Haziran 10:26
581
gelecek-varlik-yonetim-sikayet-islemi-borclarimi-odememe-ragmen-1.pdf

Gelecek Varlık Yönetimi: Borç Ödendi, İcra Dosyası Kapanmadı!

Yigit
26 Haziran 15:43
995

Gelecek Varlık Yönetim Borcu Ödediğim Halde Takipte Gözüküyorum

Ridvan
25 Haziran 23:52
2.015
Gelecek Varlık Yönetim Borcu Ödediğim Halde Takipte Gözüküyorum
1

Gelecek Varlık Yönetim Yapı Kredi Bankası Borç Yazısını 30 Gündür Alamıyorum

Fikri
25 Haziran 19:46
3.361
gelecek-varlik-yonetim-yapi-kredi-bankasi-borc-yazisini-30-gundur-alamiyorum-1.pdf

Gelecek Varlık Yönetim Ulaşamıyorum

Eylül
25 Haziran 11:55
565
Toplam 1.306 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Gelecek Varlık Yönetim 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %98
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Gelecek Varlık Yönetim nedir?
Gelecek Varlık Yönetim A.Ş. banka ve diğer finans kuruluşlarının tahsili gecikmiş alacak portföylerini satın alarak borçların çözümlenmesi alanında hizmet veren finansal bir kuruluştur.
Gelecek Varlık Yönetim iletişim kanalları nelerdir?
Gelecek Varlık Yönetim iletişim kanalları arasında; 444 4 489 no’lu müşteri hizmetlerini arama, [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Gelecek Varlık Yönetim iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Gelecek Varlık Yönetim borç sorgulama nasıl yapılır?
Gelecek Varlık Yönetim borç sorgulama için öncelikle “İnternet Şubesi”nden isim-soy isim, TC kimlik numarası ve telefonunuzu girerek şifre alma işlemi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra telefonunuza gelen şifreyle borcunuzun Gelecek Varlık Yönetim’e devredilip edilmediğini ve diğer borç detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Gelecek Varlık Yönetim borç yapılandırma nedir?
Gelecek Varlık Yönetim borç yapılandırma sayesinde borcunuz size de uygun bir taksit ve ödeme imkanıyla yapılandırılır ve borcunuzu bu yapılandırmanın esaslarına göre ödersiniz.
Gelecek Varlık Yönetim ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Gelecek varlık Yönetim hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Güven Varlık Yönetim Hakkında

Güven Varlık Yönetim, 2005 yılından beri hizmet veren bir finans kuruluşu olarak karşımıza çıkar. Güven Varlık Yönetim A.Ş.'nin temel hizmet alanı içerisinde bankaların ve diğer finansal kurumların, tahsilleri gecikmiş alacak portföylerini satın alarak, borçların çözümlenmesi yer almaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana güven ve kalite ile hizmet vermekte olan Güven Varlık Yönetim Anonim Şirketi, yine kurulduğu tarihten itibaren düzenli olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, yani BDDK tarafından denetlenmekte ve kontrol altında tutulmaktadır. Bir Fiba Grubu iştiraki olan Güven Varlık Yönetim A.Ş., grubun finans alanındaki tüm faaliyetleri kendi sorumluluğu altında yürütme sorumluluğuna layık görülmüştür. Fiba Grubu'nun finans sektöründeki yatırımlarının tamamı bankacılık, faktoring, leasing ve sigortacılık takibi alanlarında yer alırken, finans dışı yatırımları ise daha çok garyimenkul, yenilenebilir enerji, turizm ve perakende sektöründe baş göstermektedir.
Güven Varlık Yönetim ailesi, finansal çözüm arayan bireysel veya kurumsal her bir partiye güven ortamı çerçevesinde hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kişiye özel, çözüm odaklı yaklaşımları ile hareket eden Güven Varlık Yönetim, çözüme yönelik alternatif çözümler sunarak temsil ettiği müşterilerine daima yanlarında olduğunu hissettirme konusunda oldukça başarılıdır. Misyon itibariyle kişileri ve kurumları, borçlarından kurtarıp yeniden finansal özgürlüklerine kavuşturmak amacını güden firma, vizyon olarak kendine varlık sektöründe liderliği belirlemiştir. Pazar payını artarak sürdürmek isteyen Güven Varlık Yönetim'in yenilikçi yaklaşımı, pek çok sayıda borçluyu kısa bir zaman dilimi içerisinde ekonomiye yeniden kazandırmıştır.

Rakamlarla Güven Varlık Yönetim A.Ş.

Temel değerleri itibariyle güvenilirliği, iletişimde etkinliği, yenilikçiliği, profesyonelliği, işinde uzmanlığı ve uzlaşmacılığı kendine prensip edinmiş olan Güven Varlık Yönetim, kurulduğu zamandan bu yana etkileyici başarı rakamlarını da gözler önüne sermekten geri kalmamaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren sektörünün daima lideri konumunda olan şirket, an itibariyle 330.000'den fazla müşteriyi ibra etmiş ve finansal özgürlüğe kavuşturmuş olmanın gururunu taşımaktadır. Bununla birlikte Hukuk Takip Sistem, (HTS), 2017 yılında Güven Varlık Yönetim markasına Altın Stevie Ödülü'nü layık görmüştür.

Güven Varlık Yönetim Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Güven Varlık Yönetim, en temel varlık yönetimi hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Kuruluş ve faaliyet esasları tamamen BDDK tarafından belirlenen ve denetlenen şirket, başta bankalar olmak üzere finans sektöründe gecikmiş alacakları bulunan kurumlara bilanço temizleme ve borçlarını yeniden yapılandırma konusunda destek olmaktadır. 1 milyonu aşkın borçluya hizmet eden ve 400.000'e yakın borçluyu finansal özgürlüğe kavuşturan Güven Varlık Yönetim, alacak ve borç yönetimi konusunda tüm hizmetleri en kaliteli şekilde vermeyi amaçlamaktadır.
Güven Varlık Yönetim hizmetlerinden yararlanmak ve şirket ile iletişime geçmek için resmi web sitesini ziyaret edebilir, size özel hazırlanmış iletişim formunu doldurarak firmanın sizinle temasa geçebilmesini sağlayabilirsiniz. Güven Varlık Yönetim A.Ş. ile ilgili tüm görüş, yorum, öneri ve şikayetleri ise bu sayfamız üzerinden incelemeniz mümkün.