Eminevim Sms Şikayetleri

(19 şikayet)
Eminevim Logo

Firmanızdan SMS almak ve aranmak istemiyorum, bununla ilgili başvuru yapmama rağmen yine rahatsız etmeye devam ediyorsunuz. Rahatsız etmeyin lütfen!

21 Nisan
Eminevim Logo

Ne zaman bilgi aldım numaramı ne zaman verdim onu bile bilmiyorum, iki kez arayıp SMS istemediğimi söylememe rağmen hala kampanya bilgilendirmesi geliyor. Bu kadar zor olmamalı, basit şeyler için gidin şikayet …

28 Ocak
Eminevim Logo

Firmayla ilgili SMS almak istemiyorum, defalarca belirttiğim halde ısrarla gönderiyorlar.

09 Ocak
Eminevim Logo

Kuruluşunuzdan SMS almak istemiyorum. Yerli yersiz, izinsiz arıyorsunuz. Lütfen artık aramayın ve SMS atmayın. Telefon numaram sisteminizde kayıtlıysa silin.

30 Aralık 2016
Eminevim Logo

Eminevim artık sizden SMS almak istemiyorum, istemiyorum kardeşim tüm bilgilerimi silin olur olmaz zamanda ya ararlar ya SMS atarlar istemiyorum.

28 Aralık 2016
Eminevim Logo

Ödemeyi sadece 1 gün geciktirdim. Hemen SMS ile hatırlatma geldi. Teslimat için ise 20 gündür bekliyorum. Üstelik araç olunca çok hızlı olur dedikleri halde. Bir sürü araba buldum ve satıldı. Şuanda hiç kimseye…

01 Aralık 2016
Eminevim Logo

İki yıl önce Şikayetvar aracılığı ile mezkur firmanın bana SMS gönderilmemesi için bir mesaj yolladım. Eminevim de bir daha göndermeyiz diye cevap vermişti. Yine göndermeye başlamışlar. Ne diyeyim?

26 Kasım 2016
Eminevim Logo

Eminevim telefon numaramı nereden bulduysa sürekli arıyor veya mesaj atıyor bıktım usandım.Ben hakem heyetine dilekçe vereceğim hafta içi şikayetçi olacağım.

21 Kasım 2016
Eminevim Logo

Tarafıma gönderilen SMS'lerden oldukça rahatsızlık duyuyorum. Lütfen SMS göndermeyi iptal ediniz.

15 Kasım 2016
Eminevim Logo

1 senedir Eminevim'e düzenli olarak ödeme yaptım. Maddi hususlardan dolayı hem kendimi hem Eminevim'i mağdur etmemek adına ayrılma kararı aldım. Beni bir hafta içinde aradılar neden ayrılmak istendiğim sorulara…

01 Kasım 2016

Title

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön