Toplam çözüm sayısı
..
XL-S ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

XLS Medical Yağ Tutucu Kapsül Yan Etki Yaptı!

42644görüntüleme
Yıldız
Yıldız 04 Mayıs 2019 17:42

XLS Medical yağ tutucu kapsülü dün eczaneden aldım. Hiçbir yan etkisi yok dediler fakat akşam yemeğinden hemen sonrasında içtim, misafirim olan arkadaşıma da tavsiye ederek verdim, bir süre sonra midede şişlik ve ağrı, aşırı baş ağrısı ve kemiklerde ağrı yaptı ve sabah kadar devam etti hem bende hem kız arkadaşında. Hiçbir yan etkisi yok diyorlar ama yalan.

XL-S10 Eylül 2019 11:03

Tüketicinin şikayeti üzerine kendisi ile iletişime geçilip, ürünü iade alınmıştır. İade alınan ürün incelenmek üzere yurtdışına gönderilmiştir. XL-S Expert ürünümüz bitkisel kaynalı patentli bir lif kompleksi olan Litramin içermektedir. Litramin'in vücuttaki mekanik etkisi sayesinde yan etki oluşturması beklenmez. Yan etki oluşturduğu düşünüldüğünde gün içerisindeki aktiviteler ve alınan besinler de düşünülmelidir. Daha ayrıntılı bilgi için 0216 250 75 85 XL-S Danışma hattını arayabilirsiniz.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Yeliz
Yeliz26 Haziran 2020 00:19
 

Herkesde aynı şikayetler görülmüş baş ağrısı, kas kemik ağrısı bu nasıl oluyor? Hangi araştırmalar yapılmışta doğal herhangi bir yan etkisi yok denebiliyor. Doğal ürün olması yan etkisi olmayacağı anlamına gelmez

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile