Kayıt Dışı IMEI Sorunu Nedeniyle Epttavm’den Hızlı Çözüm Ve Değişim İsteği

30.12.2024 tarihinde Epttavm üzerinden Mi Teknoloji firmasından Xiaomi Note 13 Pro Plus cep telefonu satın aldım. Cihazı aldığım gün e-Devlet üzerinde...

30.12.2024 tarihinde Epttavm üzerinden Mi Teknoloji firmasından Xiaomi Note 13 Pro Plus cep telefonu satın aldım. Cihazı aldığım gün e-Devlet üzerinde...

29.04.2025 tarihinde Trendyol üzerinden Redmi Note 13 Pro 5G model telefonu “orijinal, Türkiye garantili” ibaresine güvenerek satın aldım. Sipariş numaram 10170759953, fatura numaram RN72025000000472’dir. Ürün uzun süre sorunsuz görünürken bugün BTK’dan telefonumun IMEI numarasının kayıtlı olmadığın...
Redmi Note 13 Pro 5g model cihazımda yaklaşık 6 aydır ikinci hat için IMEI klonlama sorunu yaşıyorum. Bu süreçte müşteri hizmetleriyle defalarca görüşmeme rağmen herhangi bir çözüm sunulmadı. Cihazı yetkili servise götürdüm ve BTK'yı aramam gerektiği söylendi. Yetkili serviste sorgulama yapıldı ve c...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5100 mAh |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Android |
| Ekran Cözünürlügü | 1220x2712 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 200 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |