Xiaomi Redmi Note 11 Pro Kamera Sorunu




11 Pro telefonumun kamerası odaklamıyor, herhangi bir düşme veya sarsılma olmadı. Bunu düzeltmenizi rica ediyorum. Böyle kamera olmaz!

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Ana Kamera Odaklama Sorunu Redmi Note 11 Pro telefonumu garanti süresi boyunca sorunsuz şekilde kullandım. Ancak, garantinin bitmesinden sadece birkaç gün sonra ana kamerada odaklama sorunu yaşamaya başladım. Fotoğraf modunda yakındaki nesneleri net çekerken, aynı nesneyi b...

Xiaomi Redmi Note 11 Pro telefonum var. Kamera kalitesi çok kötü. Kardeşimin telefonu Xiaomi Redmi Note 10 olmasına rağmen benim fotoğraflarımdan çok daha iyi fotoğraflar çekiyor. Sorunun giderilmesini istiyoruz. Lütfen artık bu soruna dikkat ediniz lütfen sorunumuzu giderim

Video kaydı aldıktan sonra kaydı dinlerken çok kötü ve hışırtılı bir ses veriyor. Garantiye gönderdim sorunum düzelmedi. Video kaydı yaparken odaklama sorunu var. Ses kaydı aşırı kötü ve video kayıt sonrası çok çok kötü bir ses kaydı sunuyor. Yardım.

Merhaba, Xiaomi Redmi Note 11 Pro marka telefonum var alalı bir yıl olmadı gelen son güncellemeyle kameram bozuldu. 108mp kamera açılmıyor ön kameradan çektiğim fotoğraflar hasarlı olduğu için desteklenmiyor kaydedilmesi uyardı alıyorum aynı şekilde Pro özelliğiyle fotoğraf çekmek istediğimde yeşil ...

Telefonu alalı daha 6 ay olmadı ama son güncellemeden sonra özellikle arka kamerası netlememeye başladı. Fotoğraf çekilmiyor resmen çöp ayrıca en basit oyunlarda bile donmaya başladı. Anlamıyorum. Bir güncelleme ne kadar mahvedebilir telefonu. Benim telefonum su an çöp yani!

Xiaomi Redmi Note11 Pro kullanıcısıyım cihazı alalı 2 ay oluyor. Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Fakat iki haftadır WhatsApp'ta paylaşılan videoları açarken açılmıyor ( video oynatılırken bir hata oluştu yazıyor) aynı şekilde Twitter'daki de videoları açmıyor. Kamerada da çektiğim videolarda...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio G96 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |