Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Vericom-pllc.co İptal Edemiyorum.

Aysu
07 Mayıs 16:37
3.397

Türk Doğa Yatırım diye bir yerin haber programında güvenilir gördüğüm bir sunucu tarafından, sonra da bir gazetedeki röportajda görünce sayfalarına girdim, incelerken üye oldum. Bugüne kadar hiç böyle bir platforma, gruba vs. Üye olmadım, her zaman şüpheyle yaklaşırken, güvenilir gördüğüm gazeteciyi ve gazete haberlerini görünce olabilir mi diye düşündüm. Sonra internette yaptığım araştırmalarda bu sistemin yanıltma amaçlı olduğunu fark ettim. Beni Almanya üzerinden aramaya başladılar. Ben her seferinde istemediğimi söylememe rağmen, inatla aramaya devam ettiler. Bazen Almanya +49 162 529 55 17, + 49 173 295 29 45, + 49 162 520 09 38, + 49 162 532 00 36 vb. Bir sürü numaradan sürekli arıyorlar. Önceleri arayan kişiye (doğu aksanlı ve kaba konuşan) kibarca istemediğimi söylerken, karşılığında gelen kaba ifadelerle ve ısrarlı aramalarda sinirlerim bozulmaya başladı.

2-3 günde bir sürekli arıyorlar, iptal edin diyorum, bana kaba ve anlaşılması zor bir doğu aksanıyla, " bize ne, nereden başvurduysan oradan iptal et, bana ne istemiyorsan, ne yaparsan yap, hemen şikayet et hatta, salak mısın, vs. " hakarete varan üslupla muhatap olmak zorunda kalıyorum.

Hiçbir şey yapmadım. Sadece sayfadan kazara üye oldum. Başka hiçbir telefonlarına cevap vermedim, ya da açar açmaz istemiyorum, beni sayfanızdan iptal edin, bir daha aramayın vs. Dediğim halde, kaba, terbiyesiz ve ukalaca hala arama yapıyorlar. Kaç tane numaralarını engelledim hatırlamıyorum. Engelliyorum, başka numaradan tekrar aranıyor, tekrar aranıyor. Sıkıldım, bunaldım.

Gelişme
Gelişme

07 Mayıs 10:30

Yaklaşık 2 ay önce, İsmail Küçükkaya'nın Armağan Çağlayan'ın programında, sonrasında da Hürriyet gazetesinin sayfasında Türk Doğa Platformundan para kazandığını anlattığını duyunca, bu nedir deyip, sayfaya girdim. Sayfada ısrarla beni üyeliğe yönlendiriyordu, sayfayı inceleyebilmek adına üye oldum. Sonra yaptığım araştırmalarda bunun aldatmaya yönelik bir durum olduğunu fark ettim. Ama beni sürekli Başakşehir'den ama Almanya üzerinden değişik telefonlarla aramaya başladılar. Numaraları engellememe rağmen, değişik Almanya numaralarından ısrarla aramalar devam etti. Telefonla arayan kişi gayet kaba bir üslupla, tersleyerek konuşuyordu. Beni bir daha aramayın, iptal edin dedikçe, karşıdaki kişiler kabalaşmaya başladı, "bana ne, bize ne, kendin iptal et, nereden üye olduysan oradan iptal et, istediğin yere şikayet et, hemen şikayet et hem de vb. " ters, aksi, üst perdeden cümlelerle beni azarladılar. Telefonları iptal etmekten, bu saçma telefonlara cevap verip beni listenizden silin demeye yoruldum. İstemiyorum, lütfen beni listenizden silin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Erdem

Aysu arayan telefon. Numaralarını savcılığa ver. Selamlar...

Aysu

O kadar çoktu ki... Buradan şikayet yazınca aramalar kesildi.

Benzer Şikayetler

Vericom-pllc.co Sürekli Arama Yapan Yatırım Platformu Şikayeti

Kadir
12 Haziran 13:34
411

Vericom-pllc.co Telefonla Rahatsızlık Şikayeti

Halil
29 Mayıs 21:58
583
Vericom-pllc.co Telefonla Rahatsızlık Şikayeti
1

Vericom-pllc.co Platformda Para Çekme Sorunu

Düzce
18 Mayıs 11:34
3.987
Benzer Şikayet Yaz