Mücahit sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Acil Tamir Talebi: Teka Buzdolabının Arızası Ve Gıda Kayıpları
Mücahit
01 Mayıs 14:44
339

Teka'dan çift kapılı buzdolabımız var. Buzdolabının kapağında bulunan lastiklerde bir sorun oluştu ve dolap tam kapanmamaya başladı. 2023 11. Ayda teknik servise açıp sorunu bildirdik. Gelip baktılar ve lastik parçasının değişmesi gerektiğini söylediler. Tamam dedik. O zamandan bu zamana lastiğin ge...

2020 yılında Teka NFE4 900x buzdolabı aldık. Soğutma yapmadığı için servis çağırdık. Servis; buzdolabı gövdesinde gaz kaçağı olduğu için tamir yapılma ihtimali yok dedi. Bana yeni ürünü %50 indirimle vereceklerini söylediler ancak Bu benim ihmalim sonucu olan bir arıza değil ben aynı ürün ile değişi...
| Boy | 1820 mm |
| Renk | Gri |
| Derinlik | 758 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 908 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 541 lt |
| Gürültü Düzeyi | 43 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 165 lt |