Sportmax

Sportmax

0 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Daha önce böyle bir marka duymadım hiçbir şekilde de böyle bir üyelik başlatmadığım halde 2 aydır haksız bir şekilde faturama 30 TL'lik bir ücret yansıtılarak ödeme alınıyor. Türk Telekom bu konu hakkında bir ş…

18 Ağustos 2017

Reklamdan kurtulmak isterken otomatik istek dışında ücretli üyelik sağlayarak kandırıyor. Devletin bu işe müdahale etmesi gereklidir.

03 Temmuz 2017

Onayım olmadan ayda 32 TL'ye Avea yani Türk Telekom'un ücretli saçma sapan servislerinden biri olan Sportmax'a üye edilmişim! Kesinlikle bugüne kadar bu ve buna benzer hiçbir servise üye olmadım, üye olmayı düşünmüyorum ve (Türk Telekom müşteri hizmetleri yetkilisinin d…

19 Haziran 2017

Sportmax'e yönlendirme akranından çıkmak isterken yanlışlıkla üye olmuşum. Faturama 30 TL yansıtmışlar. Bildiğin haksızlık. Müşteri memnuniyeti sıfır aradım para iadesi de yapmıyorlar. Tam bir haksızlık.

13 Mayıs 2017

Avea' dan gelen farklı fatura üzerine müşteri yetkilisiyle görüştüğümde bana Sportmax üyeliği oluşturduğumu ve bundan dolayı 60 TL ekleme yansıtıldığı söylendi bu sitenin adını bile duymadığım halde nasıl oluyo…

10 Mayıs 2017

Facebook'da bir video için tıkladım çıkmak istedim halde üye olduğunu söylediler. Sizi savcılığa şikayet edeceğim para iadesi yapılmazsa.

15 Nisan 2017

Hattıma TL yüklendikten sonra aniden tüm para yok oluyordu. Türk Telekom bayisine gittiğimde bunların sözde üyelik ile tüm paramı aldıklarını öğrendim. Hâlâ daha 60 TL borçluymuşum. Borcun silinmesini ve alınan paramın iadesini talep ediyorum.

18 Şubat 2017

İnternette gezinirken Sportmax reklamı onaylıyor musunuz diye mesaj attı, yanlışlıkla onayladığım için hattımdan 30 TL kesildi. Paramın geri iadesini talep ediyorum.

18 Şubat 2017

Bir video seyrederken sehven tamam dediğim, anında üye olduğum ve 30 lira faturama ödeme yansıtmışlar. Asla izin vermediğim ve istemediğim kullanmadığım bir uygulama hemen iptal ettiğime rağmen bir ay üye oldun…

11 Şubat 2017

Sehven tıkladığım bir içeriğin yüzünden ücretli abone edildim. Mesaj okudum hemen iptal ettim. 3 ek a geçmedi. 30 TL ödemem gerektiği mesajı geldi. Lütfen paramı iade edin!

27 Ocak 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön