Samsung A31 Sadece Powerbank İle Şarj Oluyor

Samsung A31 telefonum sadece powerbank ile şarj oluyor. Telefon normal şekilde şarj olmuyor.

Samsung A31 telefonum sadece powerbank ile şarj oluyor. Telefon normal şekilde şarj olmuyor.
Samsung A31 kullanıcısıyım. Senelerdir kullanırım bir sorun yaşamamıştım. Bugün normal bir şekilde kullanırken ve hiç başarısız girişler dahi yapmamışken telefonumu açmak için kullandığım biyometrik verileri devre dışı bıraktı. Pin istemeye başladı. Senelerdir kullandığım aynı pini giriyorum. Doğru ...

Normal şarj olurken birden telefonunuzun sıcaklığı çok düşük şarj durduruldu, sıcaklık normale döndüğünde şarj işlemi devam eder uyarısı alıyorum hiçbir şey yapmadım birden böyle oldu. Oda sıcaklığında neden normale dönmüyor anlamıyorum yardımcı olur musunuz? #Galaxy A31

Telefonda birkaç ay önce sesler kesildi ve geri gelmedi. Bildirimlerde, arama ve konuşma esnasında ses var ancak herhangi bir uygulamadan ses gelmiyor. Kulaklık takınca sesler duyuluyor. Örneğin Spotify'da bir müzik açtığımda ses çıkmıyor, ama kulaklık takınca ses geliyor. Ya da bir arama yapılıp ho...
Telefon markam Samsung Galaxy A31 kameram ile düne kadar video çekebiliyordum ancak bugün video çekmek için basıyorum. Video ve fotoğraf çekmiyor galerideki normal kameradan çekilmiş fotoğraflar açılmıyor. Hafıza dolmuştur diye çoğu şeyi sildim ama hala açılmıyor

Samsung Galaxy A31 ürünü aldığımdan bu yana oyunlarda ve normal kullanımda aşırı derecede kasma ve donma yaşıyorum. Oyun oynarken 15 FPS bile gördüğüm oldu ne kadar güncelleme geliyorsa o kadar kasıyor ısınma yapıyor. Gereksiz herhangi bir batarya sıkıntısı olmadığı halde. Acil çözüm lütfen. Yardımc...

Samsung Galaxy a31 ürünü aldığımdan bu yana oyunlarda ve normal kullanımda aşırı derecede kasma ve donma yaşıyorum. Oyun oynarken 15 FPS bile gördüğüm oldu ne kadar güncelleme geliyorsa o kadar kasıyor ısınma yapıyor. Gereksiz herhangi bir batarya sıkıntısı olmadığı halde. Acil çözüm lütfen. Yardımc...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.4 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio P65 (MT6768) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 20 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |