Sessa sonuçtan hiç memnun değil
Roborock Q8 Max Pro Temizlik Sorunu!

Sessa
10 Ocak 13:26
1.973

| Boy | 96.5 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 353 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Ses Seviyesi | 67 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 5500 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 240 dk |