Roborock Q Revo Su Akıtıyor!

Aslıhan
22 Ocak 08:36
1.210


28 Eylül tarihinde Konya Ereğli Park Site AVM’deki Teknosa mağazasından Roborock Qrevo l robot süpürge satın aldım. Ürünü kullanmaya başladığımdan beri hem haritalandırma hem de süpürme performansından verim alamadım, ayrıca mopları 10 dakikada bir yıkama seçeneğini ayarlamama rağmen cihaz bu talima...

İskenderun Primal Teknosa bayisine 1 aydan fazla oldu. Roborock Qrevo süpürgemizi su akıtıyor diye servise göndermeleri için teslim ettik lakin ürün henüz gelmedi ve bilgi veren de olmadı. Teknosa'ya gittik, hâlâ bakım aşamasında deniyor. İlgilenmenizi arz ederim.
| Boy | 95.5 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 353 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Zamanlama | |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 63 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 5500 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Temizlik Sırasında Şarj | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 180 dk |