Realme Note 50 Şarj Sorunu Garanti Sonrası Tekrar Görüldü Ve Tamir Ya Da Değişim Talebi



Realme Note 50 model telefonu yaklaşık bir ay önce bir mobil telefon bayisinden, Falake Modarres civarından satın aldım. Telefondan genel olarak memnunken, bu akşam yaşadığım bir sorun nedeniyle cihazı kullanamaz hale geldim. Telefon şarja takılıyken aniden kapandı ve bir daha normal şekilde açılma...

Realme not 50 cihazımda ekran yaklaştırması yapamamaktayım. Ekran değişimi sonrası dokunmatik ekran neredeyse zorlaştı. Hiçbir şekilde okumak istediğim mesajları ve fotoğrafları ekrana çift tıklayarak yakınlaştıramıyorum. Telefonu sıfırladım. Belki düzelir diye ama düzelmedi. Yardım ve onarım bekliy...

Telefonun ortasında ekran devamı siyah ve ne yaptıysam bir türlü ne pin girebildim ne de ekranı düzeltebildim. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa mut...

Oppo Realme Note 50 almıştık. Aldığımız ikinci gün ekranda çizgiler çıkmaya başladı. Düşürmedik, etmedik; faturası, telefonun kutusu falan her şeyi de var. Geri götürdük, telefonu almadılar. Bir sürü konuştular, düşürmüşsünüzdür falan dediler. Kabul etmediler. En sonunda garantiye göndermeye ikna e...

Realme Note 50 cep telefonunda yakınlık sensörü sorunu yaşıyorum. Ekran kararsız bir şekilde kararıyor ve arama yapabilmek, arama sonlandırmak imkansız hale geliyor. Zaman zaman ekranın üst kısmını kapatmayın uyarısı veriyor. (masaüstünde durmasına rağmen) herhangi bir ekran koruyucu kırılmaz cam vs...

Aldığım telefonu kırılmaz diye tanıttılar. Reklamda üzerinden araç geçirdiler, yere attılar, kırılmadı. 1 metre yükseklikten yere düşen telefonun ekranı kırıldı ve bir de kullanıcı hatası dendi. Realme pişmanlıktır. Ürününüzün arkasında durun, kimseyi mağdur etmeyin. Reklamda üzerinden araç geçirin,...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.74 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Unisoc T612 |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |