Touchpad Çift Tıklama Özelliği Oyun Sırasında Devre Dışı Bırakılmalı
Monster Tulpar t7 v20.2 laptop kullanıyorum. Cihazda touchpad’i açıp kapatmak için touchpad’in sol üst köşesine çift tıklama ile çalışan bir mekanizma bulunuyor. Özellikle boşluk (space) tuşunun yoğun kullanıldığı oyunlarda avuç içim bu bölgeye sürekli temas ettiği için touchpad oyun esnasında kendi...
Bakım Sonrası Isınma Sorunu: Termal Macun Hatası

Yaklaşık 1 ay önce ömür boyu bakım garantisi kapsamında Tulpar T7 V20.2 laptopumu Ankara Monster şubesine bıraktım ve bakımını yaptırdım. Fakat bakımını yaptırdıktan sonra eskisinden de daha beter bir halde ısınmaya başladı. Sanırım termal "işlemciye" termal macunu doğru çekememiş arkadaş. Bakıma ve...
Garanti Süresi Dolunca Bozulan Monster Laptop Ve Yüksek Tamir Ücreti

2021 yılında Tulpar T7 V20.2 17.3" Notebook aldım geçen hafta laptopu normal bir şekilde kapattım. Ertesi gün açılmadı. Monster teknik servise gönderdim. KAR1224110253 servis takip numaralı cihazımda ana kart arızası varmış ana kart değişimi için 14900₺ para çıkardılar. Neden olmuştur diye sorduğumd...
Monster Laptop: Kronik Pil Sorunu Ve Teknik Servis Hayal Kırıklığı
Monster T7 V20.2 bir laptop satın aldım, bu serideki laptoplarda kronik 'pil yok' hatası var. Bilgisayar ani zor bir göreve bindiğinde, prizden gelen ...
Monster PC Stok Yok

Monster Tulpar T7 V20 serisinde bir süredir stok yok görünüyor. Müşteri temsilcilerine ulaşamıyorum. Stok yenilenecek mi bilmiyorum ona göre başka bir laptop almak durumunda kalacağım. Acil konu hakkında geri dönüş alabilirsem sevinirim. Önceliğim Monster laptopları ama kimseye ulaşamamak üzdü
Monster Laptop Kamerası Çalışmıyor Ve Sürücüsü Bulunamıyor

Monster Kamera Bulunamadı Hatası. Görseldeki hatayı alıyorum ve aygıt sürücüsünde kamera gözükmüyor çok yerden araştırdım ama bir türlü çözümünü bulamıyorum. Hiçbir yerde driverları mevcut değil ya da ben bulamadım. Kamera hiçbir uygulamada çalışmıyor hatta açılmıyor bile
Monster Bilgisayar Ana Kart Arızası

Monster Tulpar T7 marka laptopum hiçbir sebep yokken aniden açılmamaya başladı. Teknik servise gönderdiğimde anakart arızası var dediler ve değişim için 10.000 TL fiyat istediler. Normalde tamiri mümkün olan şeyi değiştirmek için bu fiyatı istemeleri normal değil. 6 farklı teknik servise sordum, tam...
Monster Laptop Sorunları Ve Servis Yetersizliği

Monster Tulpar t7 v 20.2 cihazımı servise yolladım. Bilgisayardaki bozukluklar sırasıyla şöyle. Touchpad bozuk. PC mavi ekran verdi ve kontak sorunu ortaya çıktı. Bunların çözümü olarak sundukları touchpad değişimi ana kart değişimi. Ve pil de eskidiğini söyleyip yenisini takarsam daha sağlıklı olac...
Monster Teknik Servis Yetersiz, Sorumsuz Ve İşini Düzgün Yapmıyor

Monster Tulpar T7 v20.2 model laptopum sıvı teması nedeniyle servise gönderildi. Laptop'ta değişen parçalar arasında ses kartı, ana kart, USB girişi, arka kapak, pil, klavye, soğutucu ızgaralar ve bıos pili bulunuyor. Tüm bu ürünlerin değiştirildiği ve sıfır olarak takılıp test edildikten sonra gönd...
Monster Laptop Statik Elektriklenme Problemi

Yaklaşık 3,5 yıl önce Monster Tulpar T7 V20.2.1aldım. Üründe statik yüklenme vardı. Destek merkezini aradığımda akım korumalı priz kullanıp kullanılma...
Monster Laptop Tercih Edilmemeli

15 Kasım 2023 tarihinde kampanya ile Monster Tulpar v20.7 laptop aldım. İki ay sonra tüm oyunlarda donmaya ve kasmaya başladı. Kadıköy servisine götür...
Monster Tulpar T7 V20.2

Monster laptop Tulpar t7 v20.2 İlk aldığım günden beri kilitlenip kalıyor. Kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. İlk aldığım zaman ulaştım canlı destek yayınına orada belirttim hiç ilgilenmediniz kamuya açılalım kurum olarak siz ilgilenmeseniz bile müşterileriniz eminim ilgilenecektir.
Monster Notebook Güney Çipi Sorunu Ve Teknik Servis Ücretlendirmesi

Monster Tulpar T7 V20.2 bilgisayarımda hiçbir sorun, hasar, darbe yokken ve bakımını daha 3 ay önce serviste yaptırmış olmama rağmen birden PC açılmam...
Monster Notebook Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 261 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 396 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 30 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |





