Monster Notebook Semruk Arızası Sonrası Servisten Günlerdir Çözüm Alamadım
Monster Notebook Semruk model ana sunucu bilgisayarım, 02.09.2025 tarihinde Windows güncellemesi sonrası başlangıç ekranında takılı kaldı ve açılmıyor...
Monster Notebook Semruk S7 Ekran Arızası Ve Servis Sürecinde Mağduriyet
Monster semruk s7 model laptopumun ekranında hem yatay, hem de dikey çizgiler oluşmaya başladı. Bu çizgiler laptop açıldığı anda beliriyor ve hiçbir şekilde kaybolmuyor. Cihazı daha önce bu sorun sebebiyle servise götürdüm ve değişim talebinde bulundum. Ancak “sorun görülemedi” denilerek cihaz taraf...
Monster Notebook Semruk Bilgisayarımın Donma Sorunları Ve Yetersiz Teknik Servis!
Monster Semruk model bilgisayarımı 1,5 ay önce almama rağmen sürekli donma şikayetinden dolayı teknik servise gönderdiler. Uzun süre serviste kaldıktan sonra arayıp test sırasında SSD'nin kısa devre yapıp patladığını içindeki her şeyin gittiğini ama sorunun bu olduğunu SSD değişince problemin çözüle...
Monster Notebook Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| HDMI |
|
| USB 3.x |
|
| Derinlik | 298 mm |
| Bluetooth |
|
| Genişlik | 380.3 mm |
| Ağırlık | 3 kg |
| Kalınlık | 28.8 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C |
|
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 17 İnç |
| Kart Okuyucu |
|
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) |
|
| Parmak İzi Okuyucu |
|
| İşlemci Önbellek | 36 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) |
|
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.50 GHz |