Bekir sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Monster Notebook Oyunlarda Kasma Sorunu: Abra A7 Performans Desteği Talebi

Bekir
26 Şubat 2024 00:08
936


Monster Abra A7 v13.1 cihazım Control Center 3.0 power modları sessiz modunda kaldı. Eğlence, performans, güç tasarrufu moduna aldığımda kendini sessi...

Monster Bilgisayarım ekranında 2 defa sorun oluştu, 2 defa da servise gönderdim. Bilgisayarım servisten geldi ve aynı sorunları servisten geldikten sonra da yaşadım. Ekranı değişen bilgisayarımda ekranının düzgün takılmadığını fark ettim. Ardından ışık hüzmelerini, ekran çıtasının tam olarak birleşi...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 395.9 mm |
| Bluetooth | |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 25.9 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 6 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |