Furkan sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Furkan
08 Temmuz 2025 16:16
36

Bakıma gönderdiğim bilgisayar bakım görüp dönerken telefon numaram yanlış girildiği için Yurtiçi Kargo tarafından başkasına teslim ediliyor. Lütfen am...

Monster marka notebook ürünümü 12.10.2023 tarihinde teslim ettim. Cihazımın fan değişimine onay verdikten sonra ücretini ödedim. 16.10.2023 tarihinde ...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 258 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 361 mm |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Kalınlık | 24.9 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |