İkinci El Monster Dizüstü Bilgisayarda Ciddi Performans Sorunları Ve Düşük FPS

Monster Abra A5 V16.6 model dizüstü bilgisayarı ikinci el olarak satın aldım ve bilgisayarı aldığım günden bu yana ciddi performans sorunları yaşıyoru...

Monster Abra A5 V16.6 model dizüstü bilgisayarı ikinci el olarak satın aldım ve bilgisayarı aldığım günden bu yana ciddi performans sorunları yaşıyoru...

Monster notebook ömür boyu bakım servisine ilk defa bilgisayarımı süt dökülmesi sebebiyle oksitlenme ihtimaline karşı yolladım. Bilgisayarım gelir gelmez bilgisayarı açtım BİP sesi olduğunu fark edince tekrar servise yolladım. Servise göndermeden önce kesinlikle böyle bir sorunum yoktu. Bilgisayar e...
Monster Notebook Abra a5 16.6 2 - 3 Yıldır kullandığım notebook hiçbir problemi yokken bir anda FPS drop yemeye ve ısınmaya başladı. Fan temizliği ve termal macun yenilemesi yapmama rağmen eski haline asla dönmedi. Driver güncelliyorum olmuyor. Her oyunda istisnasız drop yiyorum Örnek valorantta 200...

Monster Abra a5 v16.6 Laptopumun ekranı bir anda karardığı için servise yollamıştım. Servisten daha soluk bir ekranla döndü. Sorun etmeyerek bir süre kullanmaya çalıştım. Ama ekran eskisinden de çok gidip gelmeye, kullanılamaz olmaya başladı. Mecburen yeniden servise yolladığımda ise garantisi doldu...

29/08/23 tarihinde bakım için elden verdiğim Monster Abra A5 V16.6.6 için randevu almama rağmen sıra bekletildi, bakım için teslim ettiğim 3 saat sonr...

Bende aynı sorunu yaşıyorum bir gün önce kullandım sıkıntı yok sabah fişe taktığımda güç LED'inin yanmadığını fark ettim sonrasında araştırdığımda fn+b+güç gibi kombinasyonlar söylendi hiçbir şekilde işe yaramadı. Bilgisayar tepki dahi vermiyor. Lütfen çözüm bulan varsa bana dönebilir mi?
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 361 mm |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Kalınlık | 24.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 8 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 10.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 4 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 3.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.10 GHz |