Aybüke sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Lenovo Bilgisayar Garanti Süresi Sorunu Ve İletişim Problemleri

Aybüke
13 Ağustos 2024 17:25
5.275

| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 264.8 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359.6 mm |
| Ağırlık | 2.40 kg |
| Kalınlık | 25.2 mm |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |