Kabam.com logo

Kabam.com

%31 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 9 Anket Üzerinden
%0 TEŞEKKÜR ORANI
40 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Kabam.com günlerdir oyundaki e-posta adresimi değiştirme talebime düzgün yanıt vermiyor, gerekli bilgileri yazmama rağmen sorun çıkartıyor, birileri el atsın şunlara artık.

4 g

Ya şu hatayı düzeltin L1-L2 atarken ya atmıyor ya da yarıda kesiliyor saçmalık tamamen son güncellemede geldi bu.

06 Ekim

Kabam.com bir mail adresi değişim işlemi için 3 gündür bekliyorum. Her şeyiyle bilgilerimi iletmeme rağmen mail olarak cevap vermeleri çok yavaş ve çözüm süreci için yardımcı olmuyorlar.

15 Eylül

Kabam şirket'ler grubunun piyasadaki online oyunlarından olan Marvell Şampiyonlar Turnuvası oyuncusuyum ama gelin görün ki 2. kez herhangi bir harici yazılım kullanmadığım halde uyarı ve yahut ikaz tarzında bir…

18 Ağustos

Kabam yetkilileri Marvel Şampiyonalar Turnuvası adlı oyuna internetim olduğu halde giremiyorum girdiğim zaman bağlantı yok diyor lütfen düzeltin. Hesap adı:ca***.

12 Ağustos

Birisi hesabımda hile kullandığı için hesap banlandı ama oyuna giremiyorum. Yeni hesap açmak için yardım edin sürekli engellendi yazısı çıkıp duruyor telefonum iOS iPhone 6S Plus.

04 Ağustos

Benim hesabım kalıcı ban yedi ben hile kullanmadığım halde ve hatta telefonumda izinsiz yazılım olmadığı halde hesabımı kalıcı engellemişsiniz. Benim 2 yıla aşkın çok emeğim geçti bu oyuna. Hesabımın geri verilmesini ve ban olayının kaldırılmasını istiyorum. Arkadaşımın…

03 Ağustos

Coldplayyellow isimli hesabımda, 3 vs. 3 yabancı gelişimi arenada 781. olmama rağmen ödüllerim 3 saattir gelmedi. Tanıdığım tüm hesap sahiplerine sorduğumda benden geride olmalarına rağmen ödüllerini aldıklarını söylediler. Ödüllerimi en yakın zamanda almak istiyorum.

24 Temmuz

Marvel Şampiyonlar Turnuvası adlı oyunda hiçbir uyarı almadan hesabıma ban atıldı. Ban sebebi yazmıyor fakat bundan 1 hafta önce hesabıma birileri ben oyunda iken giriş yapıyordu ve beni oyun dışı bırakıyorlardı. Hesabıma erişilen cihazların listesini ve neden ban yediğ…

19 Temmuz

Kabam neden benim hesabı banladılar ne yaptık oyunla ilgili oyuna giremiyorum.

19 Temmuz

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön