Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Javsu Damacana İadesi Sorunu

Sevgi
06 Temmuz 2023 14:42
4.414

Uzun yıllardır JAVSU damacana suyu kullanıyorum, fakat bugün sipariş için aradığımda daha önce 36,50 TL 'den aldığım suyun 48 TL'ye çıktığını öğrenince almaktan vazgeçtim ve damacanayı iade etmek istediğimi söyledim JAVSU Batıkent bayisindeki görevli ne zamandır aldığımı sordu ben de burda 5 sene önce başladım ama daha önce Kızılcahamam da başladığım için burda devam ettim yani buradan damacana almadığımı belirttim ve güncel iade ücretinin ne olduğunu sordum ama zaten iade hakkında bilgisi yoktu iade konusunda telefon etti bir yere sordu sonra oradan da net bilgi alamadı sanırım.

Bana 5 sene önceki damacana fiyatını sordu ben de zaten daha önce Kızılcahamam da başladığımı söyledim ama başka bir firmanın 15 TL değişim ücreti aldığını söyleyince 15 TL'ye sayarız 70 TL'ye mi vereceğim eskiden almışsınız diyerek sert bir çıkış yaparak konuştu bir türlü anlaşamadık sonunda başka bir firmadan alacağımı iade etmeyeceğimi söyleyerek konuşmayı bitirdim.

Bu çalışanla ilgili şikayetçiyim. Firma iade hakkında net bilgi vermiyor mu bir koordinasyon eksikliği mi var ve müşteriyle neden özensiz konuşuluyor?! Bundan sonra senelerdir kullandığım JAVSU 'dan bir daha almayacağım. Bu kadar zam yapılmaz ve müşteriye özensiz davranılırsa çalışanlara doğru bilgilendirme yapılmazsa müşteri kaybederler.

06 Temmuz 2023 15:04 (Şikayetten 21 dakika sonra)
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Mesut

Siz yine bir nebze şanlısınız, ben damacanayı iade etmek istediğimde bana para iade etmeyeceklerini söylediler. Hani size güya yanıt veren zat şuraya müracaat buraya müracaat diyorya ha işte ben o info.javsu.com denen yere 2 kere mail attım sonuç kapı duvar. Ha bende bunun üzerine sikayetvar.com daki şikayetimi açık tutuyorum ki bu haksız kazancı tüm tüketiciler görsün.

Mesut

Aynı sorunu yaşadım ve konuyla ilgili [email protected] iletişim adresine 2 kere mail adresimden yazılı açıklama yapmaları için mail göndermeme rağmen herhangi bir açıklama yok yapmadılar. Demek ki bunlar haksız kazançlarını savunacak kelime bulamıyorlar. Onun için bende bu haksız kazancı tüketiciye deşifre edecek şekilde şikayet var.com daki şikayet yazımı açık tutuyorum ve tutacağım.

Benzer Şikayetler

Javsu Damacana Fiyat Artışı

Dilek
03 Temmuz 2023 17:19
183
1

Javsu Damacana Su Kirliliği

Ersin
25 Mayıs 15:58
47
Javsu Damacana Su Kirliliği
Javsu Damacana Su Kirliliği
Javsu Damacana Su Kirliliği
Javsu Damacana Su Kirliliği

JAVSU Altındağ Ankara Şubesi

Ankara
25 Mayıs 15:51
52
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
+1
Benzer Şikayet Yaz