Deprem destek listelerine hızlı erişin!

Bioxcin

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Bioxcin ile ilgili bir şikayetin mi var?
215 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
24
3 gün önce

Bioxcin Saç Diplerindeki Yaralar

İki aydır kullanıyorum saç dökülmem azaldı evet ama acayip derecede kaşıntı ve yara oluştu saç derimde taradıkça pul pul kepek dökülüyor Trendyol'dan aldım kaşıntıdan bazen kanıyor artık yaralar Trendyol'dan aldım ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile
110
1 hafta önce

Bioxcin Sivilce Ve Kaşıntı

Eczaneden Bioxcin Sarımsaklı üçlü set aldık. Fakat eşimin kafasında bir çok sivilce oluştu. Aynı zamanda kaşıntıya sebep oldu. Böyle güzel bir markadan bu tarz bir sorun beklemiyorduk güvenerek almıştık. Bu konuyla ilgili yardımcı olursanız seviniriz.

profile
273
1 hafta önce

Bioxcin Şampuan Saçta Yara Oluşması Kepek Yapması

İki yıldır Bioxcin şampuan kullanıyorum. Saç dökülmesi için altı yedi aydır da saçımda kepeklenme ve egzama gibi benek benek yaralar çıkmaya başladı hiç böyle bir şey olmuyordu. Daha önce c*** kullanıyordum hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Saç dökülmesine karşı kullanmaya başladım bu başıma geldi.

Bioxcin Şampuan Saçta Yara Oluşması Kepek Yapması
profile
254
1 hafta önce

Bioxcin Forte Saç Dökülmesi Ve Kuruluk

Bioxcin forte saçlarımı aşırı derecede kurutuyor ayrıca dökülmem de arttı. Saç dökülmesini engeller diye vaat edilen şampuan daha da çok saç döküyor ve kurutuyor. Üzerinde tüm saç tipleri için yazdığı için aldım bence bu şampuan yağlı saçlar için çünkü saçımı aşırı derecede kurutuyor.

profile
172
1 hafta önce

Bioxcin Dökülme Önlerim Deyip Daha Çok Döken Şampuan Markası

Sizler insanların saçlarının dökülmesini önlüyor ediyor diye piyasaya sürdüğünüz döküntü mallarla mı övünüyorsunuz utanın biraz. Kullandığım şampuan sonrası saçlarım on kat daha beter dökülmeye başladı kapatılsın bunun gibi firmalar iş yapıyorlar.

profile
565
1 hafta önce

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan Saç Döküyor

Bioxin siyah Sarımsaklı şampuan aldım ve kullanmaya başladım saçlarım çok hafif dökülüyordu. Bioxin kullanmaya başlayalı oluk oluk saçlarım dökülmeye başladı alışma sürecidir diye umursamayıp kullanmaya devam ettim fakat saçlarım oluk oluk dökülmeye devam etti üçlü set olarak üç tane stok yapmıştım ...

profile
143
1 hafta önce

Bioxcin Yağlı Ciltler İçin Renkli Güneş Kremi Yüzümü Yaktı

Bioxcin yağlı ciltler için renkli güneş kremi aldım eczaneden yüzümü kıpkırmızı yaptı yaktı. 2 gün evde kullandım sorun yoktu ama bugün dışarı çıktım eve gelip yüzümü yıkayınca şok oldum yüzümü yakmış yüzümün güneş gören yerleri yanmış eşarp altında kalan yerler normal. Eczacı çok övdüğü için 2 tane...

profile
340
2 hafta önce

Bioxcin Saç Dökmesi, Kepek!

Saçlarım dökülüyor diye Bioxcin Siyah Sarımsaklı şampuan kullandım saç dökülmesine karşı olsun diye tam tersi saçlarımı hızlıca iyice döktü ve kepek yaptı verdiğim paraya ve cildime yazık. Şikayette bulunacağım insanları yanıltıp kul hakkına giriyorsunuz.

profile
1.676
3 hafta önce

Bioxcin Şampuan Firmasının İlgisizliği

Bioxcin şampuanı 15 yıldır maalesef kullandım, maalesef diyorum çünkü ben firmayı ciddi bir firma sanıp bunca sene şampuan ürününü kullanmışken sorduğum iki soru için aradım, mail attım, kendi sitelerindeki mesaj kutusuna ileti bıraktım, sitelerine telefon numaramı yazdım fakat sorularıma cevap alam...

profile
111
3 hafta önce

Bioxcin Şampuan Yan Etki Yaptı

Bioxcin kullanıcısıyım yaklaşık 15 senedir klasik kullanıyordum Bioxcin collagen deneyeyim dedim kaşıntı saçlarda cansızlık yaptı kepekte var ilgili kurumdan tarafıma bilgilendirme istiyorum uzun süre kullanıcısıyım bu ürün pek de dediğiniz gibi çıkmadı.

profile
952
3 hafta önce

Bioxcin Forte Serum Lapa Lapa Saçlarımı Döktü

İlk başta saçlarıma iyi gelen Forte serum saçlarımı inanılmaz derecede döktü. Saçlarımın dibi görünüyor. İlk başta sağladığı faydanın kat ve kat zararını verdi. Serumun dibinde kalıntılar var ve cam fanusun içine çektiğimde yapışkan bir sıvı geliyor. Son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu düşündüm. ...

profile
978
4 hafta önce

Bioxcin Quantum Serisi Şampuan Ve Serum Mor

Eczaneye sorduk. Bioxin Quantum serisinin mor üçlü şampuanı ve üç kutu serumunu aldım. İki üç günde bir saçımı yıkayıp uyguladım. Ama daha ilkinden kafam kaşınmaya başladı. Düzenli kullanayım basta böyle olur geçer diye düşündüm. Saçımda kepek yoktu aşırı kepek yaptı. Sürdüğüm serum alnımda sivilcel...

profile
1.350
1 ay önce

Bioxcin Forte Şampuan Sıkıntısı

Uzun süredir Bioxcin şampuan kullanıyorum ama ne zaman forte formunu kullanmaya başladım saçlarımda kepeklenme sorunu buna bağlı olarak da saç diplerinde kızarıklıklar oluşmaya başladı acaba bu forte serilerinde üretimden kaynaklanan bir sıkıntı mı var.

profile
1.142
1 ay önce

Bioxcin Quantum Şampuanı Kaşıntı Kepek Ve Saç Dökülmesi

 Bioxcin Quantum şampuan aldım kullanmaya başladım öncesinde saç diplerim kaşınmaya ve kabuk atmaya başladı şampuan değişikliği diye kullanmaya devam etti ama saçlarımın dökülmesi durmadı şikayetçiyim en kısa sürede dava açıp şikayet edeceğim.

Bioxcin Quantum Şampuanı Kaşıntı Kepek Ve Saç Dökülmesi
profile
2.975
13 Şubat

Bioxcin Collagen Yan Etkileri

Bioxcin şampuan 2006 'dan bu yana kullanıyorum. Hatta tıp fakültesinde okurken çalışmak için firma sahibi ile küçük oda da mülakata girmiştim :) çok ta faydasını gördüm ama Bioxcin collagen kullandığım hafta saçlı deride kabuklanma kaşıntı yaptı geri dönüş yaptım ama firma büyüdükçe ulaşılmaz olmuş,...

profile
2.922
09 Şubat

Bioxcin Forte Saç Dökülmem  Arttı

Bioxcin forte 3lü serisini aldım. Saçım daha çok dökülüyor. İlgililerin bakmasını talep ediyorum ve kimseyi kötülemek gibi bir niyetim yok. Belki benim saçıma gelmemiştir, o şampuan. Belki saçıma uygun değildir, yani bilemiyoruz. Ama ürünü iade etmek istiyorum.

profile
3.816
08 Şubat

Bioxcin Forte Aşırı Derecede Kepek Oldu

Bioxcin forte şampuan aldım saç dökülmesini tamamen istediğim kesmedi. İkinci şişeye geçtikten sonra aşırı derecede saç diplerimde tararken acı ve hissettim sonrasında sivilceler kepekler oluştu ve kaşıntıdan dolayı kanamalar meydana geldi. Kıyafetlerinde kepek görmek hiç hoş olmuyor.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.443
03 Şubat

Bioxcin Forte Şampuan Aşırı Kepek Sorunu Yaptı

Eczaneden aldığım 3'lü bioxin forte şampuan, saçımda önden başlayarak arkalara doğru ilerlemek suretiyle aşırı derecede geçmeyen kepek oluşumu yaptı. 3'lü aldığım için pişman oldum ve bu sorundan dolayı verdiğim paraya yazık oldu. İyi bir şampuan olarak düşünerek alıp hayal kırıklığına uğrattı, kepe...

  • profile
1 Destekçi
profile
378
03 Şubat

Bioxcin Siyah Sarımsak İçerikli Şampuan

Bioxcin siyah Sarımsaklı şampuan kullanıyorum. Bir süre sonra aşırı derecede saçlarımın dipleri kaşınmaya başladı ve aşırı derecede kepek oluştuğunu gözlemledim. Şampuanı saç dökülmesi diye aldım şimdi kullanmadan önceki eskisi gibi dökülüyor gerçekten pişmanım nereden aldım bu şampuanı diye düşünüy...

profile
29
12 Şubat
Elif Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Bioxcin, 1 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %94
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Bioxcin, 1 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %94
Marka Karnesini Gör