Xiaomi Redmi Note 12 Kablolu Kulaklık Girişi Çalışmıyor

Xiaomi Redmi Note 12 telefonumda kablolu kulaklık girişi çalışmıyor ve ısınma problemi var. Ne yapmalıyım? Telefonda sadece bu sorunu yaşıyorum. Lütfe...

Xiaomi Redmi Note 12 telefonumda kablolu kulaklık girişi çalışmıyor ve ısınma problemi var. Ne yapmalıyım? Telefonda sadece bu sorunu yaşıyorum. Lütfe...

Xiaomi Redmi Note 12 cihazımı aldığımdan beri sorunlar çıkarıyor ve alalı 1 yıl bile olmadı. Aldıktan birkaç hafta sonra telefonun ekranında izler çıkmaya başladı. Instagram'a veya başka bir uygulamaya girdiğim zaman ekranda izleri kalıyor. Nedenine baktığımda ekranın sürekli açık kalmasından kaynak...

Bluetooth kulaklığa bağlanıyor ve telefonda şarkı açıkken kulaklığımda çalmıyor. Ayrıca 'ACC' diye bir yazı çıkıyor ve ACC özelliğini kapatmak için ayarlara gidip özelliği kapatmamı söylüyor. Aynı şekilde 'SBC' diye bir özellik de var ve yine ayarlardan kapatmam gerektiği belirtiliyor ancak bu da iş...

Herkese merhaba. Bir ay önce Vatan Bilgisayar'dan Redmi Note 12 aldım, pro olmayan versiyonu. Bugün bluetooth kulaklığımla müzik dinlemek istedim ve sürekli her iki saniyede bir ses kesiliyor. 'Allah Allah' dedim, 'Kulaklığım bozuldu, yeni kulaklık almalıyım' diye düşündüm. Sonra anladım ki sorun ku...
| Şarj | USB Type-C |
| Ekran Ebatı | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 685 (SM6225-AD) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |