Uczpre.com

Uczpre.com

12 ŞİKAYET
1 TEŞEKKÜR
%26 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 17%
  • Cevaplama hızı: 60 saat

Bir aralar 16 TL'ye 2'li paket aldım. Kullandım falan 1 ay geçti. Baktım hesabıma giremiyorum. Hadi hesap gitsin de o hesaba Optifine cape satın almıştım. Optifine cape olmasına yanıyorum ben. Umarım çalınmamıştır. Çalındı ise de hakkımı helal etmiyorum, etmeyeceğim Ucz…

23 s

3 ay önce kuzenimle çift elmas paket almıştık. Hiçbir sorun yoktu 3 aydır. 3-4 gün önce hesabıma bir şey oldu ve girmemeye başladı. Şifremi e-postayı giriyordum ama hatalı diyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum…

10 Eylül

Ben daha dün aldım hemen şifresi değiştirildi ya bana verin ya da herkese bu siteyi dağıtıp sizi ya Premium ya da hack hangisi bence Premium bana geri verin geri verin hemen istiyorum Premium hemen verin!

27 Ağustos

Sitenizden elmas Premium aldım ve mailime gelmedi bana geri bildirim yapmanızı rica ediyorum. Lütfen boşuna paramın gitmesini istemiyorum bu konuda yardımcı olursanız param boşuna gitmemiş olur.

17 Ağustos

Hesap elime geçti ama açılmıyor. 10 TL çöp olmasın başka arkadaşlarımda aynı şekilde oluyor hatta başka bilgisayarda giriyor ama bende girmiyor.

09 Ağustos

Premium Minecraft.net Minecraft ve girmiyor bu hesabı sorgulamanızı istiyorum yok sa sizi polise şikayet edeceğim bana premiumum açılmıyor eğer yeni Premium vermesin polise şikayet edeceğim.

28 Temmuz

Alalı 60 dakika olmadı hemen şifre değiştirildi.

14 Haziran

Ben aldım, ertesi gün girdim ama şifreyi kabul etmedi. Şifreyi değiştirmedim de. Kendi şifresiyle hiçbir yere girilmiyor.

21 Mayıs

Ben Minecraft pre aldım ama ben önceden de almıştım. O pre ile aynı o yüzden girmiyor cevap verirseniz sevinirim.

21 Ocak
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları