Taşkıran Paketleme ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Leyla sonuçtan hiç memnun değil

Taşkıran Paketleme Evde Paketleme İşi

1.341
Leyla
Leyla 01 Şubat 05:44

26/01/2023 tarihinde evde ek iş toka paketleme işi için iletişime geçtiğim Taşkıran Paketleme 0535 *** 93 numarasına verdiğim isim soy isim açık adres, telefon ve IBAN bilgilerimi kullanarak yapılacak olan, banka hesabı, banka kredisi, abonelik, adıma açılmış şirket, adıma açılmış dijital cüzdan vb... Gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış veya yapılacak olan herhangi bir işlemden hiçbir mesuliyet ve yasal olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.

Özel bilgilerimi 3. Kişilerle paylaşılmasına ve iznim harici kullanılmasına iznim yoktur. Benim ıslak imzam olmadan yapılan hiçbir başvuru ve işlem bana ait değildir, kabul etmiyorum. Herhangi bir olumsuz durumda firma ismini ve telefon numarasını belirttiğim şahıs ya da şahıslar bizzat sorumludur ve t. C. Mahkemeleri yetkilidir. Şikayetimi resmi bilgilendirme olması için iletiyorum. Resmi ıslak imzam olmadan yapılacak hiçbir işlemi onaylamıyorum (TCK mad. 135/).

Benzer Şikayetler

profile
19
27 Mart

Taşkıran Paketleme Hakkımda Asılsız Hesap Açılabilmesi

27.03.2023 tarihinde 0536****860 numaralı isletme hesabı ile görüşme yaptım. Bu işletme hesabi hakkında iyi yorumlar olmadığından dolayı tedbir amaçlı şikayete bulundum. Verdiğim kişisel hesaplar üzerinde açılan asılsız hesaplardan ıslak imzam bulunmadığından mesul değilimdir

profile
11
12 Mart

Taşkıran Paketleme Hakkında Şikayet Mi Var!

Taşkıran paketleme... Bende bilgilerimi bugün verdim.😭😭😭 Ben siteleri var diye verdim bir de kapora almıyorlar falan diye yanıltıcı gibi gelmedi ama... Bende önlem amaçlı buraya yazmak istedim. İnşallah adımızı kullanıp bir şey olmaz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mahsum
Mahsum
 

Başladınız mı acaba