Samsung Telefon Galaxy S22 Ultra SM-S908E/DS Güncelleme Sonrası Yavaşlama, Donma

Galaxy S22 Ultra SM-S908E/DS telefonuma en son gelen güncellemeden sonra telefonum aşırı derecede yavaşladı, sanki ekran donuyormuş gibi oluyor. Bu so...

Galaxy S22 Ultra SM-S908E/DS telefonuma en son gelen güncellemeden sonra telefonum aşırı derecede yavaşladı, sanki ekran donuyormuş gibi oluyor. Bu so...

Samsung cep telefonlarını çıktığı günden itibaren kullanıyordum. Sürekli donma, kasma ve batarya şikayetlerinden bıkmıştım artık ve 7-8 yıl Samsung kullanmadım. Hatta yüzlerce kişiyi Samsung kullanmaktan vazgeçirdim. Yıllar sonra 'Samsung çok düzeldi' yorumlarını duydum ve o sırada bende de Samsung ...

Dün akşam Samsung S22 Ultra telefonumu yeni sürüme güncelledim ancak sorunlar yaşamaya başladım. 1: Zil sesi bir defa duyuluyor, cevaplıyorum fakat ho...

S22 Ultra telefonum oyun oynarken kasıyor uygulama kapatıyor bu kadar yeni çıkan bir telefonun bu kadar kasması hiç hoş değil o kadar para veriyoruz ve hiç memnun değilim. Telefondan sürekli kasıyor ve donuyor bir an önce sorunumun giderilmesini istiyorum...

Merhabalar, Daha öncesinde 3 kez Samsung s 22 Ultra cihazımı servise ilettim ve bu mağduriyeti 3 kez yaşadım. Geri dönüş isteyen temsilcilere de durumdan memnun olmadığımı hala sorun yaşadığımı anlattım fakat kimse iletişime geçmediği için yeniden şikayet açıyorum maalesef. Telefonumda arama yaparke...

2 ay önce 35.000 TL gibi bir rakama Galaxy S22 Ultra 512 GB cep telefonu aldım. Sürekli donma problemi yaşıyorum. Aramalara cevap veremiyorum. İnternet sitelerine giriş yapmıyor dönüp kalıyor. Telefon hafızamın yüzde 90' a yakını boş ve neredeyse bir iki uygulama haricinde bir şey yüklemedim. Daha ö...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.8 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x3088 (QHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 40 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 10 MP |