Miray sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Miray
07 Mart 2024 23:21
1.502

Merhabalar kolay gelsin Samsung s21 fe 5G cihazını var. Telefonumdan gayet memnunum. Ama tek sorun şu, WhatsApp görüntülü aramada konuşurken görüntümün donuyor olması. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Umarım düzelir şimdiden teşekkürler.
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.4 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4500 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 2100 |
| Ekran Cözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1440p (Quad HD) 2K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |