Yeni Alınan Samsung A73 Yine Eğri Çıktı!
Merhabalar, ben Vatan Bilgisayar'dan 11.03.2023 tarihinde Samsung A73 telefon aldım. Fakat hep kılıf ile kullandığım için fark etmedim. Kılıf değiştirmek için telefonu kılıftan çıkardığımda telefonun yamuk olduğunu fark ettim. Genelde benzer şikayetlerin çok olduğunu gördüm. Bu telefonu nasıl düzelt...
Samsung Telefon Samsung Firması Ayıplı Malının Arkasında Durmuyor Değiştirmiyor
03.12.2022 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Samsung A73 telefon aldım. Bu telefonu alma sebebim suya ve toza dayanıklı olması (IP67 Sertifikasına sahip). Telefonum 2 ay sonra hoparlörü arızalandı. Sonrasında, 20.02.2023 tarihinde cihazımı Bursa ilinde bulunan E*** İletişim yetkili servise götürdüm ve ...
Samsung Telefon Vatan Bilgisayar Ve Samsung A73 Arızalı Sıfır Telefon
Deprem günü iPhone telefonumun kırılması üzerine Samsung a73 telefon aldım. Telefonu kullanmaya başladıktan bir hafta sonra telefon çekmemeye başladı, dokunmatiği algılamıyordu, arayanlar ulaşamadı. Gibi birçok sorun çıktı. Yıllardır kullandığım operatörümü değiştirdim belki deprem bölgesinde sıkınt...
Samsung Telefon Servis Ayıplı Malı Misli İle Değiştirmiyor.
03.12.2022 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Samsung A73 telefon aldım. Bu telefonu alma sebebim suya ve toza dayanıklı olması (IP67 Sertifikasına sahip). Telefonum 2 ay sonra hoparlörü arızalandı. Sonrasında, 20.02.2023 tarihinde cihazımı Bursa ilinde bulunan Ebru İletişim yetkili servise götürdüm ve ...
Samsung Telefon Cihaz Arızası Ve Sorun Çözümsüzlüğü

Vatan Bilgisayar'dan aldığım a73 telefon ilk 1 ayda iki kez arıza yaptı. Servis yazılım deyip yazılım atıp veriyorlar ama cihaz yine aynı hataları veriyor. Değişim istedim. Daha düşük bir telefon veriyorlar. Ücret iadesi diyorum süründürüyorlar. Kesinlikle Samsung eski Samsung değil.
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |





