Samsung Telefon Kapanıyor Açılmıyor Ve Üstünde İngilizce Yazı Yazıyor!

Eymen
18 Mayıs 08:33
56

| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.4 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4000 mAh |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 3 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 7 Octa 7884 |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1560 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |