Panda Dondurmaları

Panda Dondurmaları

%97 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%52 TEŞEKKÜR ORANI
23 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Arzu Gıda market olarak Panda dağıtım elemanı devamlı siparişleri ya da bedelsizlerde yanlışlık yapmaya başladı. Bir değil iki değil geçen Big bang dondurmaya getirmemiş ücretini aldı bu sefer getirmemiş 16.05.…

16 Mayıs

Panda, İstanbul Arnavutköy Kars Mahallesi'ne uğramıyor. Kışın dondurma bıraktı, o gidiş o gidiş. Plasiyer uğrasın lütfen. Erkenlar Market. Telefon 05448165946**--0541642**.

30 Nisan

Ender'in Teşekkür Mesajı

Panda dondurma Marmara Bölgesi yöneticisi Murat Akça bey tarafından aranıldık. Panda dondurma ile ilgili yaşadığımız problem leri büyük oranda hallettik. Sağ olsun ilgisiz kalmadı. Panda dondurma ile ilgili yaşadığımız sıkıntılar ve problem lerle ilgi çaba sarf eden Panda Dondurma Marmara Bölgesi Sn... Murat Akça beye teşekkür lerimizi sunarız Hayat Gıda
26 Nisan

Verilen bedava ürünler büyük marketlerde verilmiyor vatandaş mahalle bakkalından almaya çalışıyor, o da vermiyor. Bedava ürünler için yeni yalı mahallesine dağıtım noktası açmalısınız. Sorunu böyle çözersiniz.

22 Nisan

Mustafa'nın Teşekkür Mesajı

Panda dondurma yetkilileri arayıp bilgilendirme yaptılar. Sorunun çözümü noktasında yardımcı olacaklarını beyan ettiler çok teşekkür ediyorum.
12 Nisan

Panda dondurma ürünlerini satmaktayız Safranbolu geri iade ve bedava çıkmalar var sezon bitmesine onca aramamıza rağmen ürünleri geri alan yok yetkili R** ve A* adındaki kişileri arıyorum hemen geliyoruz diyorl…

28 Ekim 2017

Esra'nın Teşekkür Mesajı

Şikayeti akşam saatlerinde yapmıştım sabah konuyla ilgili tarafıma dönüş sağlandı ve aynı gün tondurmalarımız yönlendirme üzerine teslim alındı. İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler. Belirtmek isterim ki firmayla ilgili hiçbir sıkıntımız yoktu ve hala yok tek sıkıntımız telefonlarımıza cevap vermeyen çalışandı.
25 Ekim 2017

Yaz boyunca Panda'nın Sen & Ben ürünlerini kullandım bir tane bedava çıkmadı.

21 Eylül 2017

Nevrez'in Teşekkür Mesajı

Mekan gıda olarak Panda dondurmaya teşekkür ederiz.
21 Eylül 2017

İbrahim'in Teşekkür Mesajı

Merhabalar şikayetimizi dikkate alıp da değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Ümit ederim ki bir daha böyle tatsız bir olay yaşanmaz. Aramızdaki sorun karşılıklı olarak çözülmüştür. İyi günler dilerim.
05 Eylül 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön