Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Onur Air

Şikayet Yaz
Şikayetler
1 Şikayet (Son 1 yıl)
Onur Air
Şikayet Yaz

Onur Air Havayolları 7 Saat Bekletti

Serıban
22 Eylül 2023 01:02
257

Onur Air Şikayet Var.com Dan Şikayetçiyim. Unutulma Hakkıymış

Mehdi
22 Kasım 2022 00:44
2
1

Tolga
16 Ocak 2022 18:39
2.033
1

Elif
22 Temmuz 2021 15:13
2.499

Murat
05 Temmuz 2021 22:40
2.362
Toplam 5 Şikayet

Marka Profili

Onur Air bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Onur Air henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Onur Air biletimi nasıl iptal edebilirim?
Bilet iptallerinde internetten alınan biletlerin ödemesi satın almada kullanılan kredi kartına yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz bileti iptal edebilmek için Onur Air çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.
Sefer bilgilerine nereden erişebilirim?
Seferiniz ile ilgili tüm bilgilere Onur Air resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Nasıl check-in yapabilirim?
Onur Air check-in işlemlerinizi resmi Onur Air internet sitesinde yer alan Online Check-İn bölümünden, PNR numaranız ile yapabilirsiniz.
Onur Air çağrı merkezi numarası nedir?
0850 210 66 87.
Farklı bir sorum var.
Onur Air ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden paylaşabilirsiniz.

Onur Air Hakkında

Onur Air, 1992 yılında kurulmuş olan bir Türk havayolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Merkezi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda bulunan havayolu firması, düşük maliyetli taşımacılık sunmak amacı ile kurulmuş olup, kurulduğu yıldan bu yana verdiği kaliteli hizmet ile Türkiye’nin öncü havayolu kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Antalya Havalimanı'nda da bir merkezi bulunan şirketin genel müdürlüğü İstanbul'da yer almaktadır. İlk uçuşunu A-320 tipi yolcu uçağı ile KKTC Ercan Havalimanı'na gerçekleştiren Onur Air, an itibariyle filosunda 30 adet uçak barındırmaktadır. İstikrarlı bir şekilde büyümesini sürdüren havayolu firması hem Türk hem yabancı yolcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Onur Air, istihdam ettiği 1600'ü aşkın personeli ile Türkiye ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

Onur Air Rotaları, Destinasyonları & Uçak Biletleri

Onur Air uçuş noktalarını "Uç Türkiye Uç!" sloganı çerçevesinde her daim genişletmekte ve her yıl güzergahlarına yeni destinasyonlar ekleyerek yolcularına daha geniş bir rota ağı sunmayı amaçlamaktadır. Şirket yeni uçuş hatları açarken prensip gereği belirli bir kapasiteye sahip uçuş noktalarını baz almakta, bu noktalarda geçen zaman dilimini göz önünde bulundurarak sefer sayılarını sürekli olarak artırmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte Onur Air tarifeli hat ve tarifesiz hat olmak üzere iki farklı uçuş tipi sunmakta, yolcularına günün her saatine yayılan geniş bir uçuş tarifesi hizmeti vermektedir. Onur Air hem yurt içi hem yurt dışı seferleri ile geniş bir rota çerçevesi sunmayı amaçlamaktadır. Bununla birlikte Onur Air bilet sorgulama imkanları sayesinde satın almış olduğunuz biletin tüm detaylarını kullanışlı arayüzler üzerinden takip etmeniz, seferlerinizde gerçekleşen değişiklik, erteleme ya da iptalleri anında öğrenmeniz mümkündür. Onur Air bilet iptali gibi konularda ise 7/24 hizmet veren Onur Air çağrı merkezi ile iletişime geçerek dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon takip, bilet işlemleri ve check-in prosedürleri ile ilgili detaylı bilgiye markanın resmi internet sitesinden ya da mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Onur Air Şikayet & Yorumları

Onur Air ile ilgili tüm yorum ve görüşlerinizi bu Şikayetvar sayfası üzerinden rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Onur Air şikayetleriniz ve geri bildirimleriniz, havayolu şirketi hakkında daha kapsamlı bir bilgi havuzu oluşması bakımından burada derleniyor. Siz de uçak seferleri, bilet iptalleri ya da rezervasyon problemleri ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi bu sayfa üzerinden paylaşarak diğer yolculara ışık tutabilir, şikayetinizin bir an önce çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak burada yer alan Onur Air müşteri hizmetleri numaralarını kullanarak dilediğiniz konuda firma ile iletişime geçebilirsiniz. En güncel Onur Air iletişim bilgilerini Sıkça Sorulan Sorular alanımızdan takip edebilirsiniz. Dilerseniz Onur Air Genel Kurallar kısmında yer alan yolcu kurallarını, yolcu haklarını, sıvı kısıtlamalarını ve diğer yararlı bilgileri okuyarak daha bilinçli ve etkili bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.