Omix X5 Hoparlör Sorunu: Ses Karşıya Gitmiyor

Mustafa
04 Kasım 2024 21:31
2.587
Omix X5 hoparlör telefonda kendi ses çıkarıyor, karşıya gitmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İlgilenirseniz çok sevinirim. Çok rahatsız oluyorum.

Omix X5 hoparlör telefonda kendi ses çıkarıyor, karşıya gitmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İlgilenirseniz çok sevinirim. Çok rahatsız oluyorum.

Omix x500 telefonundan çıkan kulaklığı kullanıyorum. Ürünün sağ ve soldan gelen sesleri eşit değil sağ kulaklıktan daha çok ses geliyor sol kulaklık i...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio G80 (MT6769V) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |