Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Okcupid Sebepsiz Yere Hesabım Yasaklandı

profile
27 Mayıs
3.868

Sebepsiz yere hesabımı banladınız. Ortada hiçbir sebep yok gerçekten. Ne küfür/argo/cinsellik içeren biyografi, ne cinsellik içeren fotoğraf, ne herhangi bir eşleşmeye karşı rahatsız etme veya küfür etme durumu vs. Hiçbir suçum yok. Varsa da söyleyin "şu sebepten" diye. Hesabı silip yeni hesap açayım diyorum silemiyorum da. Çünkü hesaba giriş yapabilmem gerekiyor. Hesaba giriş yapabilmek için ise benden numara veya e-posta girmemi istiyor ve bunlar da halihazırdaki yasaklı hesapta kayıtlı olduğu için giremiyorum. Yeni hesap da açamıyorum çünkü "numara ve e-posta kullanıyor" diyor. Hesap açabilmem için illa yeni numara mı satın almam gerekiyor? Lütfen kaldırın şu banımı yasağımı.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Okcupid Hesabı Kalıcı Olarak Sil

profile
28 Nisan
1.054

Okcupid uygulamasında hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum. Ancak şifre istiyor. Şifre yenileme linki gönderince otomatik giriş yapıp yeni şifre yazamıyorum. Numaram da kayıtlı olduğu için hesabımı silmeden yeni hesap açamıyorum. Destek hattına 50 kez yazdım ilgilenen olmuyor.

Okcupid Hesabı Silinmiyor! Destek Ekibi Yok!

profile
07 Temmuz
113

Okcupid hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum ama her seferinde "sunucularımıza ulaşmakta zorlanıyoruz, lütfen tekrar dene." Uyarısı alıyorum. Böyle saçma bir şey hayatımda görmedim bir daha da asla kullanmam. Destek ekibinden yardım istiyorum. Yoksa hukuki boyutlara taşıyacağım

Okcupid Hesabı Silinmiyor! Destek Ekibi Yok!
1

Okcupid Sildiğim Hesaptan Mail Alıyorum

profile
24 Haziran
164

Hesabımı sildiğim halde bazen mail adresime bildirim almaya devam ediyorum. Sildiğim hesaptan nasıl bildirim alabiliyorum biri bana bunu açıklayabilir mi? Bu sorun yüzünden uygulamayı kullanmak istemiyorum. Lütfen bu soruna bir çözüm bulun. Sildiğim hesaptan mail almak istemiyorum artık.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Emre

Yalnız değilsin kardeşim. Kesinlikle aynı durumdan muzdaribim. Yeni telefon numarası almadan nasıl çözüm olunabilir. Bir çözüm ürettiler mi arkadaşım?

Emre

Yeni numara aldım. Soruları yanıtladım. Fotoğraflar yükledim. Sonra yine askıya aldı, hesabımı kapadı. Nasıl bir çözüm bulacağız bilemedim.

Emre

Yeni nu

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz