Lenovo Flex5'te Kronik Menteşe Sorunu: Ekran Kırıldı, Yüksek Onarım Ücreti

Lenovo ıdeapad Flex5 dizüstü bilgisayarımın ekranını kapatırken menteşenin takılması sonucu ekran kırıldı. 4 gün önce yaşanan bu olaydan sonra bilgisayarı kullanamaz hale geldik. Ürünün garantisi bittiği için Lenovo müşteri hizmetleriyle iletişime geçmedim. Ancak internette yaptığım araştırmada, ben...
Lenovo Flex Dizüstü Bilgisayarda Kronik Menteşe Sorunu Ve Garanti Dışı İşlem Mağduriyeti

5 Ekim 2023 tarihinde Media Markt’tan Lenovo Flex model dizüstü bilgisayar satın aldım. Bilgisayarı, 15 Temmuz günü tablet şeklinde kullanırken tekrar bilgisayar formuna katlamak istediğimizde menteşe kısmında ciddi bir problem meydana geldi ve menteşe kenardan çıktı, cihaz tamamen kapatılamaz ve aç...
Lenovo Bilgisayar Teknik Servis Hataları Ve İlgisizliği

Lenovo markalı bilgisayarım uzun zamandır eylül ayından beri teknik serviste. Ürünümü ilk olarak ağustos ayında servise yolladım. Servisten geldiğinde yolladığım problem çözülmüş ancak gönderdiğimde olmayan bir problem ile geri geldi. Bilgisayar şarjdan çektiğim an kendi kendine kapandı ve teslim al...
Lenovo Bilgisayar Lenovo Ürüne Sahip Çıkmıyor Garantiyi Yokuşa Sürüyor
Lenovo Bilgisayar Laptopun Dokunmatik Ekranı Menteşe Yerinden Çatladı!

Yaklaşık 1 yıl önce aldığım Lenovo Flex 5 dokunmatik ekranlı Laptopumun ekranı, menteşe yerinden çatladı. Herhangi bir düşme ya da darbe durumu yaşanmamıştır. Lenovo Türkiye'nin servisini aradığımda, ekranın değişmesi gerektiğini, bunun garanti kapsamına girmeyeceğini, ücretli değişebileceğini belir...
Lenovo Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Bluetooth | 1 |
| Genişlik | 321.5 mm |
| Ağırlık | 1.50 kg |
| Kalınlık | 20.4 mm |
| USB Type-C | 1 |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Kart Okuyucu | 1 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Parmak İzi Okuyucu | 1 |
| İşlemci Önbellek | 4 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics |
| İşlemci Çekirdeği | 2 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 128 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2019 3.Çeyrek |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 3.40 GHz |




